Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Kazinotë Online në Shqipëri 2023

Kazinotë më të mira online në Shqipëri

Kazinotë më të notuara online ne Shqipëri të vlerësuara nga ekspertët dhe përdoruesit tanë

A dëshironi të dini cila është kazinoja më e mirë online ne Shqipëri? Shikoni listën tonë. Ne i listojmë kazinot online në bazë të përvojës sonë të gjerë në industrinë e lojrave. Kemi qenë aktiv në këtë industri për më shumë se një dekadë. E kemi krijuar këtë udhëzues që t’i shfaqim kazinotë më të mira në Shqipëri dhe mënyrën se si ti zgjedhim ato. Ndiqni hapat që ne i marrim për të gjetur kazinonë më të mirë për ju. Këto janë faqet më të mira të kazinove në Shqipëri bazuar në parametrat në vazhdim:

Reputacioni

Reputacioni është gjëja më e rëndësishme kur zgjedh një kazino online. Një kazino me reputacion është e drejtë dhe nuk rrezikon asnjëherë reputacionin e mezi fituar. Ne e përmbledhim rezultatin total të reputacionit nga këta parametra:

Ne lexojmë shumë ankesa për kazino
Ankesa të kazinos
Ne i qmojmë vlerësimet e përdoruesve
Vlerësimet e përdoruesve
Ne qmojmë kohën e shpejtë të pagesës
Koha e pagesës
Ne sigurohemi që përdoruesit marrin bonuse të drejta dhe të mira
Promocione të mëdha

Licencimi

Ne i rankojmë kazinot online që kanë licensa të duhura nga një autoritet me reputacion. Në shumicen e vendeve të botës, kazinot online të miratuara nga MGA  (Malta Gaming Authority- (Autoriteti i Lojërave të Maltës) ose UKGC (United Kingdom Gambling Commission - Komisioni i Kumarit të Mbretërisë së Bashkuar) janë opsionet më të mira.

Mbështetje ndaj klientit

 E testojmë kujdesin ndaj klientit të çdo kazinoje që e listojmë dhe i vleresojmë këto në vazhdim:

Rëndësia e mbështetjes 24/7 ndaj klientit
Mbështetje 24/7
Sigurohuni që opsioni I bisedave të shpejta ekziston
Opsion I bisedave të shpejta
Kontrolloni kohën e përgjigjes nga departamenti I shërbimit për konsumatorë
Përgjigje të shpejta
Gjej mbështetje ndaj klientit në gjuhën tuaj të preferuar
Shumë gjuhësorë

Bonuset

Bonuset luajn rol të madhë në eksperiencën e online kazinove. Ne sigurohemi që promocionet e ofruara nga kazinot më të mira në Shqipëri janë të drejta dhe të vlefshme.

Llojshmëria e lojërave

Për zbavitje maksimale, ne sigurohemi që kazinot më të mira në Shqipëri i posedojnë këto:

Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave
Shumë ofrues të programit
Listë e madhe e lojërave
Mundësi të shumta për lojëra
Lojëra direktë në tavolinë të gatshme
Lojëra direkte në tavolinë
Xhekpot progresiv
Xhekpot progresiv

Mënyrat e pagesës

Na pëlqen të kemi një përzgjedhje të gjërë të metodave të depozitit me më reputacion. Kjo është një nga aspektet më thelbësore të lojrave të fatit online – depozitimi dhe tërheqja e parave, gjë shumë më e përshtatshme.

Lexo më shumëLexo më pak
Filters (1)
More Filters
loading results
Fairspin Kazino
+
4.8
★★★★★
★★★★★
Bonus:
150% deri në $/€100000
+ 110 luaj falas
Guts Kazino
+
4.8
★★★★★
★★★★★
Bonus:
100% deri në $/€100
+ 100 luaj falas
Dunder Kazino
+
4.7
★★★★★
★★★★★
Bonus:
100% deri në $/€100
+ 100 luaj falas
Mr Green Kazino
+
4.7
★★★★★
★★★★★
Bonus:
100% deri në $/€100
+ 100 luaj falas
Rizk Kazino
+
4.6
★★★★★
★★★★★
Bonus:
100% deri në $/€100
+ 50 luaj falas
Weiss Kazino
+
4.5
★★★★★
★★★★★
Bonus:
100% deri në $/€100
+ 30 luaj falas
everygame Kazino
+
4.4
★★★★★
★★★★★
Bonus:
100% deri në $/€100
Bets.io Kazino
+
4.3
★★★★★
★★★★★
Bonus:
100% deri në $/€30000
+ 100 luaj falas
Bob Kazino
+
4.3
★★★★★
★★★★★
Bonus:
100% deri në $/€100
+ 100 luaj falas
Red Dog Kazino
This country accepts users from your geo
4.3
★★★★★
★★★★★
Bonus:
220% deri në $/€1000
Jackpot City Kazino
+
4.3
★★★★★
★★★★★
Bonus:
100% deri në $/€400
Bitsler Kazino
+
4.3
★★★★★
★★★★★
Bonus:
100% deri në $/€700
Load More!

Secila prej faqeve më të mira të kazinove online në Shqipëri të listuara në faqen tonë vijnë më informacion të plote rreth tyre, duke përfshirë vendet e pranuara, metodat e depozitimit, cilat valuta mund të përdorën dhe cilët ofruesh softuerësh ofrojnë lojra për to. Ne gjithashtu shkruajmë informacione rreth promovimeve dhe notimeve të përdoruesve. Ne shtojmë një vlerësim me shkrim për çdo kazino online në Shqipëri. Vazhdimisht shtojmë vlerësime dhe faqe te reja kazinosh në Shqipëri, kështu që është një proces i vazhdueshëm.

Top kazinot online në Shqipëri – Si zgjedhim ne

Kur shtojmë kazinot online në bazën tonë të të dhënave, ne gjithmonë sigurohemi që të plotësohen të gjitha kriteret me të rëndësishme për lojtarët. Kemi qenë pjesë e industrisë së lojrave të fatit online për më shumë se një dekadë dhe e dimë se çfarë është më rëndesi për lojtarët. Sigurisht, ka raste kur dikush mund të ketë një metrikë specifike mbi të cilën zgjedhë kazinotë online. Megjithatë, në përgjithësi, këto janë gjërat më të rendësishme për ju:

Reputacioni

Çdo kazino në Shqipëri ka një reputacion. Jo të gjitha kanë të mirë. Duhen vite që një faqe kazinoje të fitojë reputacion të mirë. Këto janë disa nga parametrat që ne kërkojmë: Kazinot me të mira online në Shqipëri i trajtojnë lojtarët mirë vit pas viti. Kazinotë online kanë një reputacion të shkëlqyer në të qenurit vazhdimisht të vëmendëshëm ndaj nevojave të lojtarëve dhe të qenurit të ndershëm dhe të drejtë. Kur i listojmë kazinotë online në faqën tonë të internetit, ne përdorim përvojen tonë të gjerë në botën e lojrave të fatit online. Ne tashmë e dimë se cilat kazino online në Shqipëri i plotësojnë kriteret tona për t’u konsideruar me reputacion. Dhe ne në vazhdimësi i rinovojme vleresimet tona për të siguruar cilësinë e listimeve tona. 

Këto janë paramentrat që kërkojmë: 

Importance of casino complaints

Ankesat ndaj kazinove

Ankesat e këqija janë një faktor domethënës kur zgjedhim faqet më të mira të kazinove në Shqipëri. Në vazhdimësi lexojmë ankesa për kazinotë që ne i rankojmë në faqe internet dhe forume të ndryshme. Kur kazinotë online që ne rekomandojmë dështojnë të adresojnë dhe trajtojnë këto ankesa, ne e konsiderojmë këtë në notimin tonë dhe konsiderojmë largimin e tyre.

Importance of casino reviews

Vlerësimet e përdoruesve

Ne i vlerësojmë vlerësimet e përdoruesve. Ju mund të shtoni vlerësime për secilën prej kazinove Shqipëtare online në faqen tonë të internetit. Vlerësimi juaj do ta ndryshoj rezultatin e përgjithshëm përfundimtar të kazinos. Brenda çdo faqeje vlerësimi të kazinos online, lëvizni poshtë në seksionin e vlerësimit. Më pas, ju mund të regjistroheni në faqen tonë të internetit dhe filloni bëni ndryshimin. Ndani përvojën tuaj dhe ndihmoni lojtarët tjerë me njohuritë tuaja.

Importance of fast payout times

Kohët e pagesave

Tërheqjet e lehta dhe të shpejta janë thelbësore për një përvojë të shkëlqyer te lojrave të fatit në Shqipëri. Kazinotë më të mira në Shqipëri do të kenë prioritet pagesën e shpejtë të lojtarëve. Ato e kuptojnë rëndësinë dhe vlerën qe kjo ka për lojtarët. Ne u japim një notim më të mirë kazinove me pagesë më të shpejtë.

Important of fair and good promotions

Promocionet bujare

Kazinotë online ofrojnë shumë bonuse dhe promocione për të mbajtur dhe tërhequr lojtarët shqipëtarë. Ka shumë bonuse të kazinove online – për shembull, bonuset e depozitave të ndeshjes, ku merrni fonde shtesë në bilancin tuaj, rrotullime falas ose shumë lloje tjera bonusesh. Megjithatë, këto bonuse kanë terma dhe kushte te bashkangjitura me to. Këto kushte mund të jenë të drejta dhe standarde ose të padrejta. Është e rëndësishme t’i lexoni dhe kuptoni ato. Ne gjithmonë lexojmë dhe notojmë kazinotë online bazuar në vlerën totale të bonusit dhe drejtësinë.

Kujdesi ndaj klientit

Kujdesi ndaj klientit është një nga parametrat më të rëndësishëm kur zgjedhni kazinonë më të mirë online në Shqipëri. Përdorimi i internetit nuk është diçka që i vjen lehtë të gjithëve dhe marrja e ndihmës është diçka që të gjithëve mund të ju nevojitet herë pas here.

Ju mund të keni pyetje në lidhje me depozitat, lojërat specifike dhe më shumë. Zakonisht, kazinotë më të mira shqiptare online që renditim në faqen tonë të internetit do kenë disa mënyra për t'i kontaktuar, duke përfshirë bisedën direkte 24/7, email dhe numrat e telefonit që mund t’i përdorni. Disa prej tyre përfshijnë linja pa pagesë. Na pëlqen të kemi mbështetje 24/7. Ne ulim në mënyrë dramatike renditjen e kazinove që nuk e ofrojnë atë. Ju rekomandojmë të regjistroheni në kazinotë online që kanë mbështetje 24 orëshe sepse nuk e dini se kur do të ju duhet.

Importance of 24/7 customer support

Mbështetja 24/7 ndaj klientit

Mbështetja ndaj klientit gjatë gjithë kohës është thelbësore për përvojën më të mirë në Shqipëri. Nuk ka kohë të gabuar për të luajtur lojëra kazino në internet. Shumë luajnë gjatë natës, ndërsa të tjerë luajnë gjatë ditës. Sido që të jetë, dëshira është që departamenti i mbështetjes të jetë gati për të ndihmuar me çdo gjë.

Importance of the live chat feature

Funksioni i bisedës direkte

Ne vlerësojmë opsionin për të kontaktuar kazinotë nëpërmjet funksionit të bisedës direkte. Një veçori e shkëlqyer e bisedës direkte duhet të ketë një chatbot me disa përgjigje të formuluara më parë. Këto përgjigje të parapërgatitura janë shpesh të dobishme. Sigurisht, nëse nevojitet më shumë se chatbot, një përfaqësues i mbështetjes ndaj klientit duhet të presë në anën tjetër. 

Importance of fast response from the customer support

Përgjigjja e Shpejtë

Përgjigjja e thjeshtë dhe e shpejtë është thelbësore për një përvojë të shkëlqyer të lojërave të fatit në Shqipëri. Kazinotë më të mira online në Shqipëri kanë prioritet komunikimin. Ato kuptojnë rëndësinë dhe vlerën e tij për lojtarët. Ne u japim një notim më të mirë kazinove të përgjegjshme. 

Importance of customer support in your preferred lagnuage

Kujdesi shumëgjuhësh për klientin

Shumë herë kemi nevojë për mbështetje kur luajmë kazino online në Shqipëri. Të kesh një departament të mbështetjes së klientit që flet në gjuhën tënde amtare është e mrekullueshme. Në faqen tonë të internetit, mund të gjeni gjuhët specifike të disponueshme nga departamenti i mbështetjes së klientit të çdo kazinoje online. Nëse preferoni mbështetje në ndonjë gjuhë tjetër përveç anglishtes, hyni në faqen e vleresimit të kazinosë. Ne kemi një faqe të dedikuar për çdo kazino online të listuar në faqen tonë të internetit me informacion në lidhje me mbështetjen e klientit të disponueshëm.

Promocionet

Në faqen tonë të internetit, do të gjeni kazino online qe ofrojnë diqka speciale për lojtarët e tyre. Gati çdo kazino shqiptare online ofron promocione si 100% bonus depoziti deri në një shumë të caktuar. Ky bonus është shtesë e fondeve që mund të përdorni për të luajtur. Për shembull, nese keni depozituar €100 dhe kazino ka pasur bonus 100%, ju do përfundoni me €200 që mund ti përdorni në çdo lojë që zgjidhni.

Mos harroni qe këto fonde nuk keni mundësi t’i tërhiqni; ju mund t’i përdorni ato për të luajtur. Gati çdo kazino Shqiptare online dhuron një bonus ndeshjeje në depozitin e parë, ndonjëherë edhe të dytën e të tretën. Mbani mend se bonuset e kazinove ndryshojnë shpesh dhe çfarë është në dispozicion kur ne i vleresojmë ato mund të ndryshoj kur ju e vizitioni kazinon online. Është thelbësore që së pari të kontriolloni seksionin e promocioneve. Duam të theksojmë që kazinot shqiptare online ofrojnë promocione ti tërheqin lojtarët për shkak të konkurencës masive qe kanë mes vete. Por, ne rekomandojmë që ju të zgjidhni një faqe kazinoje bazuar në kritere tjera para se t’i shikoni promocionet.

Seksioni i lojërave

Kazinotë online në Shqipëri kanë shumë lojëra. Këto lojëra janë zakonisht makinat sloti, lojëra tavoline dhe lojërat me ndarës letrash direkt. I notojmë kazinot shqiptare online bazuar në llojllojshmërinë e lojrave. Ne kujdesemi për shumë lexues, ndaj duhet të sigurohemi që të gjitha llojet e lojërave të jenë të disponueshme në faqet kryesore të kazinove në Shqipëri. Po ashtu kontrollojmë nëse ato punojnë me ofrues të njohur të lojrave si - Microgamin, NetEnt, Betsoft dhe më shumë. Kazinotë online që punojnë me ofrues me reputacion janë zakonisht vetë me reputacion gjithashtu. Për të përcaktuar kazinon më të mirë online në Shqipëri, duhet të gjëni një me lojëra qe juve ju pëlqejnë. Supozoni që do të luani lojra automati. Kërkoni një seleksion të gjërë lojërash. Nëse ju pëlqen Ruleta ose Pokeri, gjeni një faqe internet më disa tavolina. Ne gjithashtu e listojmë nëse një kazino online ka në dispozicion baste sportive. Nëse dëshironi të veni baste sportive në Shqipëri, mund të gjeni faqe interneti me baste sportive të disponueshme në listen më lartë. Nëse dëshironi të keni një eksperiencë përgjithësisht argëtuese dhe dëshironi të luani të gjitha llojet e lojrave, kazinot shqiptare online më të mira të listuara ne këtë faqe duhet të ju mjaftojnë.

Automatet (makinat e fatit) Online në Shqipëri

Makinat e fatit zakonisht konsiderohen si loja më e njohur e kazinosë në botë. Automatët në Shqipëri janë gjithashtu të përhapur.

Makinat e fatit janë një formë e njohur e lojërave të fatit, në të cilat lojtarët futin para dhe tërheqin një levë ose shtypin një buton për të rrotulluar një grup rrotullash me simbole të ndryshme. Nëse simbolet rreshtohen në një kombinim fitues, lojtari fiton një çmim sipas tabelës së pagave. Disa automate kanë runde bonus ose nivele të shumta që mund të çojnë në pagesa më të mëdha. Makinat e fatit janë gjithashtu të disponueshme online dhe në pajisjet celulare, shpesh me veçori të shtuara si xhekpotet progresive dhe bonuset virtuale.

Ruleta online në Shqipëri 

Ruleta është nje lojë e populluar në  të gjithë botën e po ashtu edhe në Shqipëri. Ruleta është lojë kazino në të cilen lojtarët vendosin baste se ku do të ndalet topi në një rrotë qe sillet. Rrota ka hapësira me numra dhe topi rastësisht ndalet në njërën prej tyre. Lojtarët mund të bastojnë për një numer specifik, një sërë numrash, ngjyrën e hapsirës ose nëse numri do të jetë tek apo çift. Pagesa për çdo lloj basti ndryshon, me një bast me numër të vetëm që ka shancat e ulëta por pagimin më të lartë.

Blackjack Online Në Shqipëri

Blackjack Online, gjithashtu i quajtur 21, është loja më e njohur me letra e kazinosë në Shqipëri.

Blackjack është një lojë me letra që luhet midis një lojtari dhe një ndarësi letrash. Objektivi i lojës është të marrë një dorë me një pikë vlerë më të lartë se dora e ndarësit të letrave pa e kaluar numrin 21. Secilës kartë i caktohet një pikë vlerë, me letra të numëruara që vlejnë sa vlera e tyre nominale, letra me vlerë dhjetë dhe pika me vlerë 1 ose 11. Lojtari mund të zgjedhë të "godit" dhe të shpërndahen letra shtesë ose "të qëndrojë" dhe të mbajë dorën e tyre aktuale. Ndarësi i letrave duhet të ndjekë një sërë rregullash për të përcaktuar se kur të godasë dhe kur të qëndrojë.

Bastet sportive online në Shqipëri 

Në Shqipëri bastet sportive janë të rregulluara. Lojrat Sportive Shqiptare mbajnë të drejtat ekskluzive të basteve sportive dhe lojrave të fatit online. Sidoqoftë, zgjedhja e një prej faqeve të internetit në këtë listë do të ju lejojë që gjithashtu të vini bast në sporte në Shqipëri.

Basti sportive është aktiviteti i parashikimit të rezultateve sportive dhe vendosjes së një basti mbi një rezultat. Basti mund të vendoset në rezultatin e një loje të vetme ose në përformancen e një ekipi ose lojtari për një periudhë kohore. Bastvënësi përcakton shancet e një rezultati të caktuar dhe bastuesi mund të vendosë bastin mbi shancet që ata i konsiderojnë më të favorshme. Fitoret janë të bazuara në shanse, shumën e bastit dhe rezultatin e eventit ose ndeshjes.

Metodat e depozitimit

Jo të gjitha kazinotë shqiptare online pranojnë të njejtat metoda depozitimi. Ne i notojmë kazinotë bazuar në numrin e metodave që ata ofrojnë dhe kohën e përpunimit të tyre. Ka disa metoda standarde të depozitimit që njerëzit kërkojnë shpesh. Është e lehtë, për shembull, të gjesh Kazino Online Visa. Ose Kazino online PayPal. Në faqen tonë të internetit, mund të gjeni çdo metodë depozitimi që dëshironi, standarde dhe më pak të përdorueshme.

Ne listojmë kazinotë online në Shqipëri dhe specifikojmë të gjitha mënyrat e depozitimit që ato pranojnë. Nëse keni ndonjë metodë specifike depozitimi që dëshironi të përdorni, mund të gjeni kazinonë më të mirë online në Shqipëri që e pranojnë atë metodë duke përdorur sistemin tonë të filtrit. Në këtë mënyrë, ju do të gjeni kazinonë më të mirë në internet për ju.

Ne gjithashtu kontrollojmë se sa kohë i duhet një kazinoje për të përpunuar pagesat. Përderisa ne nuk mund të matim çdo metodë depozitimi, ne bëjmë disa testime për të siguruar që një kazino të ketë kohë të konsiderueshme përpunimi. Nëse një kazino online kërkon shumë kohë për të përpunuar tërheqjet, ne nuk e renditim atë si një nga faqet kryesore kazinosh.

Licensimi

Kumari online është i ligjshëm në Shqipëri, por ai rregullohet dhe kontrollohet nga qeveria. Si një subjekt në pronësi të qeverisë, Lojërat Sportive Shqiptare, ka të drejtat ekskluzive për të operuar bastet sportive dhe lojërat e fatit online në vend. Forma tjera të lojërave të fatit online, si kazinotë online, janë gjithashtu të rregulluara, por jo ekskluzivisht të operuara nga qeveria. Është e rëndësishme të theksohet se ligjet dhe rregulloret në lidhje me lojërat e fatit online mund të ndryshojnë, kështu që është gjithmonë më mirë të kontrolloni me autoritetet përkatëse për të siguruar përputhjen me ligjet dhe rregulloret aktuale.

Pse të na besoni

TopCasinoSearch.com është një dyqan me të gjitha gjërat e nevojshme për kazinotë online.

Ne kemi qenë pjesë e industrisë iGaming për më shumë se një dekadë. Filluam rrugën tonë në industrinë e kazinove si lojtarë. Në atë kohë, industria e lojërave të fatit online ishte shumë më e shkelur. Kishte shumë faqe interneti të këqija.

Që atëherë, ne kemi punuar pa mundim për të gjetur faqet e internetit më të mira dhe më të sinqerta të lojërave të fatit. Sot, ka mijëra kazino online. Dhe ndërsa ka ende shumë faqe interneti të këqija, ka edhe nga ato që janë shumë të mira.

Fatkeqësisht, bollëku i kazinove në internet paraqiti një nevojë të re midis lojtarëve të kazinove online. Ka shumë kazino online dhe zgjedhja e njërës është bërë pothuajse e pamundur. Kjo është arsyeja pse ne krijuam TopCasinoSearch.com. Për t'ju ndihmuar të gjeni kazino bazuar në preferencat tuaja. Ne krijuam një sistem unik filtri që mund të ndihmojë këdo që të gjejë kazino online në mënyrë eksplicite bazuar në preferenca si vendi i pranuar, mënyra e pranuar e depozitimit dhe një valutë specifike.

Pyetjet e bëra shpesh 

Si të gjeni kazino të sigurta online në Shqipëri?

Për të gjetur kazinonë online më të sigurt në Shqipëri, duhet të kontrolloni reputacionin e çdo kazinoje që dëshironi të luani. Reputacioni është faktori më i besueshëm që mund të shikojmë para se të vendosim nëse duhet t'i besojmë një kazinoje online. Kur ndonjë kazino në Shqipëri ka një reputacion të mirë, ajo duhet të punojnë shumë për ta ruajtur atë. Rrezikimi i një reputacioni të fituar me vështirësi nuk ka gjasa të ndodhë. Si mund të dalloni se cila faqe është me reputacion? Lexoni vlerësimet. Dhe pastaj lexoni më shumë vlerësime. Opsioni tjetër më i sigurt është të na besoni. Ne kemi kaluar një proces kontrolli të kazinove online në Shqipëri përpara se t'i listojmë në këtë faqe. Ne kemi kontrolluar reputacionin e tyre dhe kur pamë që ishte pa të meta, i renditëm. Nëse shohim diçka më pak se të shkëlqyeshme, ne përmbahemi nga shtimi i saj në këtë faqe interneti.

A ofrojnë bonuse kazinotë online në Shqipëri?

Po, kazinotë online në Shqipëri ofrojnë shumë bonuse. Lloji ndryshon dhe çdo kazino mund të gjejë mënyra unike për të tërhequr lojtarët. Duke përdorur bonuse dhe promovime, kazinotë tërheqin gjuetarët e bonuseve. Gjuetarët e bonuseve janë lojtarë veteranë të kazinosë që nuhasin ofertat më të mira, i marrin ato dhe shkojnë në kazinonë tjetër. Ata përhapin fjalën për bonuse të mëdha dhe shpesh japin vlerësime të këqija për ata që nuk e ofrojnë të njejtën. Kazinotë në Shqipëri mund të ofrojnë bonuse të mëdha. Megjithatë, ata mund të kenë një truk. Leximi i termave dhe kushteve është thelbësor për të shmangur këtë. Termat dhe kushtet e bonusit duhet të jenë të drejtpërdrejta. Nëse gjërat ndërlikohen, shpesh do të thotë që ju duhet të shmangni fare bonusin.

A janë të ligjshme kazinotë online në Shqipëri? 

Nuk ka ligje specifike që rregullojnë industrinë e kazinove online. Në përgjithësi, kumari online është i ligjshëm në Shqipëri.

Vendi ka një monopol shtetëror mbi lojërat e fatit dhe Autoriteti Kombëtar Mbikëqyrës i Lojërave rregullon bastet sportive dhe lojërat e fatit.

Ndërsa ka një monopol shtetëror mbi lojërat e fatit në vend, shumë kazino online të licencuara jashtë shtëtit pranojnë lojtarë nga Shqipëria. Brenda këtyre kazinove, lojtarët nga Shqipëria mund të luajnë të sigurt.

+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.