Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
21.com Vlerësimet e kazinove online

21.com Vlersëim i kazinos

Nuk ka vlerësime ende.
+
Luaj tani!
Nuk ka vlerësime ende.
+
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
21.com Casino Pros

21.com Pasqyra e kazinos

Kazino 21.com merr një notë të keqe në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në 21.com mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€1000.

Kazino 21.com ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 41 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në 21.com duhet të jetë i lehtë sepse ka 12 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino 21.com nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. 21.com fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Në përgjithësi, 21.com nuk është kazino më e mirë online. Ne ju rekomandojmë të gjeni tjera.
Customer Support +

Live chat is available 24/7 . you can also contact by email . Support Email: support@21.com

Ofrues i programit +
1X2 Gaming, 2By2 Gaming, Adoptit Publishing, Ainsworth, Betsoft, Big Time Gaming, Booming Games, ELK Studios, Evolution Gaming, Foxium, Gameplay Interactive, Gamevy, Gamomat, Genesis Gaming, Iron Dog Studio, Just For The Win -JFTW, Kalamba Games, Kiron Interactive, Leap Gaming, Lightning Box, MGA, Magnet Gaming, Microgaming, NetEnt, No limit, PGsoft, PariPlay, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Push Gaming, Quickspin, Rabcat, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Sigma Gaming, Skillzzgaming, Thunderkick, Triple Edge Studios, blablablastudios, iSoftBet,
Metodat e depozitimit +
InstaDebit, Interac, Kluwp, Mastercard, Neteller, Rapid Transfer, Skrill, Sofort Banking, Trustly, VISA, VenusPoint, iDebit,
Shtetet e pranuara +
Aland Islands, Albania, Andorra, Anguilla, Antarctica, Armenia, Aruba, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Brunei Darussalam, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Chile, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Croatia, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, El Salvador, Equatorial Guinea, Faroe Islands, Fiji, Finland, Gabon, Georgia, Germany, Ghana, Global, Grenada, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea-Bissau, Guyana, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hungary, Iceland, Ireland, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kyrgyzstan, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Malaysia, Maldives, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Morocco, Namibia, Nauru, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niue, Norfolk Island, Norway, Oman, Palau, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Pitcairn, Qatar, Reunion, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Solomon Islands, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Taiwan, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Ukraine, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Wallis And Futuna, Western Sahara,
Vlerësimet e kazinos 21.com

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.