Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
22 Bet Vlerësimet e kazinove online

22 Bet Vlersëim i kazinos

4.1/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
22 Bet Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Biseda direkt 24/7.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
22 Bet Casino Cons
Proces i gjatë i verifikimit para tërheqjes së parë.
4.1/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
22 Bet withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Mujor $/€ Nuk përmendet
22 Bet withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Mujor $/€ Nuk përmendet
22 Bet Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Biseda direkt 24/7.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
22 Bet Casino Cons
Proces i gjatë i verifikimit para tërheqjes së parë.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Bingo
Bingo
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
22 Bet Casino Pros

22 Bet Pasqyra e kazinos

Kazino 22 Bet merr një notë shumë të mirë nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në 22 Bet mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€300.

Kazino 22 Bet ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 48 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Endorphina, NetEnt, Thunderkick, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në 22 Bet duhet të jetë i lehtë sepse ka 57 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bitcoin, Ethereum, Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino 22 Bet nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. 22 Bet fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për 22 Bet janë: Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave. Biseda direkt 24/7. Llojshmëri e madhe e lojërave.

Në përgjithësi, 22 Bet është një kazino e mirë online. Ne ju rekomandojmë të luani aty nëse plotëson dicka në veqanti ose dëshironi të provoni një emër të ri.
Ofrues i programit +
Amusnet, 1X2 Gaming, BGaming, Belatra, Betdigital, Betsoft, Big Time Gaming, Booming Games, Booongo, EGT, ELK Studios, Endorphina, Evoplay, Felix Gaming, Fugaso, GameArt, Gameplay Interactive, Games Global, Gamevy, Habanero, InBet, Iron Dog Studio, Join Games, Lightning Box, MrSlotty, Multislot, NetEnt, Nextgen Gaming, Noble, Nolimit City, OMI Gaming, Oryx, PariPlay, Platipus, PlayPearls, Playson, Pragmatic Play, Quickspin, Red Tiger Gaming, Rival, Side City, SpiGo, Spinomenal, TOPTrend Gaming, Thunderkick, Wazdan, Xplosive Slots, Zeus Play,
Metodat e depozitimit +
Alfa-click, AstroPay, Bank wire, BeeLine, Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoingold, Boku, Boleto Bancario, Bradesco, CEP bank, CartaSi, Dankort, Dash, DineroMail, Dogecoin, EPS, Entercash, EntroPay, Ethereum, EuTeller, Euroset, Fast Bank Transfer, Giropay, Litecoin, Maestro, Mastercard, Monero, Moneta, Multibanco, Neosurf, Neteller, Nordea, PAGOFACIL, Pago Efectivo, PaySafe, PaySafeCard, Payeer, Perfect Money, Postepay, QiWi, QuickPay, SIRU, SOFORT Überweisung, Sberbank Webpay, Skrill, Skrill 1-Tap, Svyaznoy, Tele2, Teleingreso, Trustly, UnionPay, VISA, WebMoney, Yandex Money, ePay.bg, ecoPayz,
Valutat e pranuara +
AED, ALL, AMD, AOA, ARS, AUD, AZN, BAM, BCH, BDT, BGN, BHD, BIF, BOB, BRL, BTC, BTG, BTS, BWP, BYR, CAD, CDF, CHF, CLP, CNY, COP, CVE, CZK, DGB, DJF, DSH, DZD, EGP, ERN, ETB, ETC, ETH, HUF, USD,
Licencat e kazinos +
Curaçao, Kahnawake,
Shtetet e pranuara +
Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bonaire, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Bulgaria, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Curacao, Czech Republic, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iraq, Ireland, Isle Of Man, Israel, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Malta, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Palestine, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Poland, Portugal, Qatar, Reunion, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Gjuhët e faqes +
CN, DE, EN, JA, NO, PL, PT, RU, TR, fr,
Gjuhët e shërbimit ndaj klientit +
EN,
Gjuhët e bisedave direkte +
EN,
Vlerësimet e kazinos 22 Bet

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.