Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
BitBet24 Vlerësimet e kazinove online

BitBet24 Vlersëim i kazinos

3.5/5
Nota e përdoruesve (2.50)
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
BitBet24 Casino Pros
Xhekpotat progresiv janë të mundshëm.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
BitBet24 Casino Cons
3.5/5
Nota e përdoruesve (2.50)
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
BitBet24 withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Javor $/€ 3000
Mujor $/€ 6000
BitBet24 withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Javor $/€ 3000
Mujor $/€ 6000
BitBet24 Casino Pros
Xhekpotat progresiv janë të mundshëm.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
BitBet24 Casino Cons
Zgjedh lojën
BitBet24 Casino Pros

BitBet24 Pasqyra e kazinos

Kazino BitBet24 merr një notë të mirë në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në BitBet24 mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€100.

Kazino BitBet24 ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 26 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Evolution Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë dhe më shumë.

Depozitimi në BitBet24 duhet të jetë i lehtë sepse ka 3 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Skrill, dhe të tjera.
Kazino BitBet24 nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. BitBet24 fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për BitBet24 janë: Xhekpotat progresiv janë të mundshëm. Llojshmëri e madhe e lojërave.

Në përgjithësi, BitBet24 është një kazino e mirë deri diku. Sidoqoftë, ne ju rekomandojmë të gjeni tjera përveq nëse kjo ka dicka specifike që ju kërkoni.
Ofrues i programit +
Apollo Games, Belatra, Betgames, Betsoft, Blueprint Gaming, CQ9 Gaming, Evolution Gaming, Evoplay, Ezugi, Fugaso, GameArt, Ganapati, Genii, Habanero, Igrosoft, LiveSlots, Merkur Slots, MrSlotty, PGsoft, PariPlay, Platipus, Spadegaming, SpiGo, Spinomenal, Stakelogic, XPG (xprogaming),
Metodat e depozitimit +
Interac, Neteller, Skrill,
Shtetet e pranuara +
Aland Islands, Albania, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antigua And Barbuda, Argentina, Aruba, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bonaire, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, Comoros, Congo, Democratic Republic, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Ethiopia, Faroe Islands, Fiji, Finland, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Georgia, Gibraltar, Greenland, Grenada, Guatemala, Guernsey, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Honduras, Hong Kong, Iceland, India, Indonesia, Ireland, Isle Of Man, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Kuwait, Kyrgyzstan, Lebanon, Lesotho, Liberia, Liechtenstein, Malawi, Maldives, Mali, Malta, Marshall Islands, Mauritania, Mauritius, Mexico, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, New Zealand, Nicaragua, Nigeria, Niue, Norfolk Island, Norway, Palau, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Pitcairn, Qatar, Rwanda, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Pierre And Miquelon, San Marino, Sao Tome And Principe, Senegal, Seychelles, Sierra Leone, Solomon Islands, Somalia, South Africa, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Taiwan, Tajikistan, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Tunisia, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, United Arab Emirates, United Kingdom, Uruguay, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Zambia,
Vlerësimet e kazinos BitBet24

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.