Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Slots52 Vlerësimet e kazinove online

Slots52 Vlersëim i kazinos

3.5/5
Nota e përdoruesve (2.50)
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Slots52 Casino Pros
Xhekpotat progresiv janë të mundshëm.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Slots52 Casino Cons
3.5/5
Nota e përdoruesve (2.50)
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Slots52 withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Javor $/€ No Limit
Mujor $/€ No Limit
Slots52 withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Javor $/€ No Limit
Mujor $/€ No Limit
Slots52 Casino Pros
Xhekpotat progresiv janë të mundshëm.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Slots52 Casino Cons
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Slots52 Casino Pros

Slots52 Pasqyra e kazinos

Kazino Slots52 merr një notë të mirë në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Slots52 mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€2000.

Kazino Slots52 ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 13 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Microgaming, NetEnt, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Slots52 duhet të jetë i lehtë sepse ka 5 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Mastercard, PayPal, dhe të tjera.
Kazino Slots52 nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Slots52 fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për Slots52 janë: Xhekpotat progresiv janë të mundshëm. Llojshmëri e madhe e lojërave.

Në përgjithësi, Slots52 është një kazino e mirë deri diku. Sidoqoftë, ne ju rekomandojmë të gjeni tjera përveq nëse kjo ka dicka specifike që ju kërkoni.
Ofrues i programit +
Blueprint Gaming, ELK Studios, Eyecon, Genii, Leander Games, Microgaming, NetEnt, Playson, Playtech, Pragmatic Play, Skywind Group, Tom Horn, Yggdrasil Gaming,
Metodat e depozitimit +
Gpaysafe, Maestro, Mastercard, PayPal, Visa Credit,
Valutat e pranuara +
EUR, GBP,
Licencat e kazinos +
United Kingdom,
Shtetet e pranuara +
Canada, Ireland, New Zealand, United Kingdom,
Gjuhët e faqes +
IS,
Gjuhët e shërbimit ndaj klientit +
EN,
Gjuhët e bisedave direkte +
EN,
Vlerësimet e kazinos Slots52

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.