Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Bets.io Vlerësimet e kazinove online

Bets.io Vlersëim i kazinos

4.3/5
Nota e përdoruesve (2.50)
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Bets.io Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Xhekpotat progresiv janë të mundshëm.
Reputacion i shkëlqyer.
Bets.io Casino Cons
4.3/5
Nota e përdoruesve (2.50)
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Bets.io withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ 15000
Javor $/€ 30000
Mujor $/€ 60000
Bets.io withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ 15000
Javor $/€ 30000
Mujor $/€ 60000
Bets.io Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Xhekpotat progresiv janë të mundshëm.
Reputacion i shkëlqyer.
Bets.io Casino Cons
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Bingo
Bingo
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Bets.io Casino Pros

Bets.io Pasqyra e kazinos

Kazino Bets.io merr një notë shumë të mirë nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Bets.io mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€30000.

Kazino Bets.io ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 18 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Endorphina, Evolution Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Bets.io duhet të jetë i lehtë sepse ka 5 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bitcoin, Ethereum, dhe të tjera.
Kazino Bets.io nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Bets.io fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për Bets.io janë: Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave. Xhekpotat progresiv janë të mundshëm. Reputacion i shkëlqyer.

Në përgjithësi, Bets.io është një kazino e mirë online. Ne ju rekomandojmë të luani aty nëse plotëson dicka në veqanti ose dëshironi të provoni një emër të ri.
Ofrues i programit +
1Spin4Win, 4ThePlayer, Absolute Live Gaming, BB Games, BGaming, Bad Dingo, BangBangGames, Belatra, Betsoft, Boomerang Studios, Bulletproof Gaming, Endorphina, Evolution Gaming, Felix Gaming, Fugaso, Gamevy, Habanero, Kalamba Games,
Metodat e depozitimit +
Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple, Tether,
Valutat e pranuara +
BCH, BNB, BTC, DOGE, ETH, USDT, XRP,
Licencat e kazinos +
Curaçao,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bonaire, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Bulgaria, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Czech Republic, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, France, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Islamic Republic Of, Iraq, Ireland, Isle Of Man, Israel, Italy, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Latvia, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Malta, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, Netherlands, Netherlands Antilles, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, North Korea, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Palestine, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Poland, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, United Kingdom, United States Outlying Islands, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Gjuhët e faqes +
DE, EN, ES, JA, TR, fr,
Vlerësimet e kazinos Bets.io

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.