Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Bitsler Vlerësimet e kazinove online

Bitsler Vlersëim i kazinos

4.3/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Bitsler Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Pranon bitkoin.
Reputacion i shkëlqyer.
Bitsler Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
4.3/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Bitsler withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Mujor $/€ No Limits
Bitsler withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Mujor $/€ No Limits
Bitsler Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Pranon bitkoin.
Reputacion i shkëlqyer.
Bitsler Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Bingo
Bingo
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Bitsler Casino Pros

Bitsler Pasqyra e kazinos

Kazino Bitsler merr një notë shumë të mirë nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Bitsler mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€700.

Kazino Bitsler ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 41 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Endorphina, Evolution Gaming, NetEnt, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Bitsler duhet të jetë i lehtë sepse ka 8 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bitcoin, Ethereum, dhe të tjera.
Kazino Bitsler nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Bitsler fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për Bitsler janë: Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave. Pranon bitkoin. Reputacion i shkëlqyer.

Në përgjithësi, Bitsler është një kazino e mirë online. Ne ju rekomandojmë të luani aty nëse plotëson dicka në veqanti ose dëshironi të provoni një emër të ri.
Ofrues i programit +
1X2 Gaming, Amatic, August Gaming, BGaming, Belatra, Betsoft, Big Time Gaming, Blueprint Gaming, EGT, Endorphina, Evolution Gaming, Evoplay, Fantasma, Felix Gaming, Fugaso, GameArt, Habanero, Igrosoft, Iron Dog Studio, Leander Games, Leap Gaming, Mancala Gaming, Mascot Gaming, Merkur Slots, NetEnt, Nolimit City, Platipus, Playson, Playtech, Pragmatic Play, Push Gaming, Quickspin, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Spinomenal, Thunderkick, Tom Horn, Wazdan, Yggdrasil Gaming, iSoftBet, igt,
Metodat e depozitimit +
Bitcoin, Dash, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Tether, Tron,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, France, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Islamic Republic Of, Ireland, Isle Of Man, Israel, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Latvia, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, North Korea, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Palestine, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Poland, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Sri Lanka, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Gjuhët e faqes +
CN, EN, ID, IN, JA, KR, PL, PT, RU, TR, VN, fr,
Vlerësimet e kazinos Bitsler

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.