Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
BitStarz Vlerësimet e kazinove online

BitStarz Vlersëim i kazinos

3.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
3.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Bingo
Bingo
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
BitStarz Casino Pros

BitStarz Pasqyra e kazinos

Kazino BitStarz merr një notë të mirë në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në BitStarz mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€100.

Kazino BitStarz ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 56 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Endorphina, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në BitStarz duhet të jetë i lehtë sepse ka 42 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bitcoin, Ethereum, Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino BitStarz nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. BitStarz fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Në përgjithësi, BitStarz është një kazino e mirë deri diku. Sidoqoftë, ne ju rekomandojmë të gjeni tjera përveq nëse kjo ka dicka specifike që ju kërkoni.
Customer Support +

You can contact the support team at support@bitstarz.com or via social networks. In addition to that, they have a very useful FAQ section that usually takes care of any problem you may encounter.

Ofrues i programit +
1X2 Gaming, Amatic, Asia Gaming, Authentic Gaming, BGaming, Belatra, Betsoft, Big Time Gaming, Blueprint Gaming, Booming Games, Booongo, EGT, Endorphina, Evolution Gaming, Evoplay, Ezugi, Foxium, GameArt, Gameplay Interactive, Games Warehouse, Genesis Gaming, Habanero, Iron Dog Studio, Kalamba Games, Leander Games, Lightning Box, Lost World Games, MGA, Magnet Gaming, Microgaming, NetEnt, Nextgen Gaming, Nolimit City, Old Skool Studios, PariPlay, Platipus, Play'n GO, Playson, Playtech, Pocket Games Soft, Pocketdice, Pragmatic Play, Quickfire, Quickspin, RCT Gaming, Rabcat, Red Tiger Gaming, Sigma Gaming, Skillzzgaming, Spinomenal, Thunderkick, Vivo, Wagermill, Wazdan, Yggdrasil Gaming, iSoftBet,
Metodat e depozitimit +
Alfa-click, AstroPay, Bitcoin, Bitcoin Cash, CashtoCode, Coinspaid, Comepay, DevCode, Dogecoin, Ethereum, Euroset, InstaDebit, Interac, LAVA Pay, Litecoin, Maestro, Mastercard, MiFinity, Mobile Commerce, MuchBetter, Neosurf, Neteller, PaySafeCard, Payvision, Perfect Money, Promsvyaz, PugglePay, QiWi, SOFORT Überweisung, Skrill, SticPay, Trustly, UnionPay, VISA, VenusPoint, Yandex, Zimpler, ecoPayz, ecoVoucher, iDEAL, iDebit, iWallet,
Valutat e pranuara +
AUD, BTC, CAD, ETH, EUR, JPY, LTC, NZD, PLN, RUB, USD,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bonaire, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Islamic Republic Of, Iraq, Ireland, Isle Of Man, Italy, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Latvia, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Marshall Islands, Mauritania, Mauritius, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, North Korea, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Palestine, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Poland, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Romania, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Vlerësimet e kazinos BitStarz

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.