Not From Netherlands? Click to change
+
Log in
CasinoEuro Vlerësimet e kazinove online

CasinoEuro Vlersëim i kazinos

3.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
This country accepts users from your geo
Luaj tani!
3.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
This country accepts users from your geo
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
CasinoEuro Casino Pros

CasinoEuro Pasqyra e kazinos

Kazino CasinoEuro merr një notë të mirë në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në CasinoEuro mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€150.

Kazino CasinoEuro ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 15 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në CasinoEuro duhet të jetë i lehtë sepse ka 11 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bank transfer, Mastercard, PayPal, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino CasinoEuro nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga Netherlands. CasinoEuro pranon lojtarë nga Netherlands kështuqë nuk keni problem aty.

On this casino, you can make daily deposits up to $/€. Every month, you can deposit a total of $/€. The daily withdrawal limit is $/€. Every month, you can withdraw a total of $/€.


Në përgjithësi, CasinoEuro është një kazino e mirë deri diku. Sidoqoftë, ne ju rekomandojmë të gjeni tjera përveq nëse kjo ka dicka specifike që ju kërkoni.
Customer Support +

Live Chat - Yes Info Email: info@casinoeuro.com Management Email: manager@casinoeuro.com Support Email: support-en@casinoeuro.com Support Telephone: +356 22 60 3100

Ofrues i programit +
Evolution Gaming, GTS, Leander Games, Microgaming, NYX Gaming Group, NetEnt, Novomatic, Play'n GO, Quickfire, Quickspin, Red Tiger Gaming, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, iSoftBet, igt,
Metodat e depozitimit +
Bank transfer, EntroPay, Mastercard, Neteller, PayPal, PaySafeCard, SOFORT Überweisung, Skrill, Trustly, VISA, ecoPayz,
Valutat e pranuara +
CZK, EUR, GBP, NOK, PLN, SEK, USD,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Algeria, American Samoa, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Aruba, Australia, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bonaire, Botswana, Bouvet Island, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Cuba, Curacao, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, France, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Ghana, Gibraltar, Global, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, India, Indonesia, Iran, Islamic Republic Of, Iraq, Isle Of Man, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Macao, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Mongolia, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, Netherlands, Netherlands Antilles, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, North Korea, Northern Mariana Islands, Oman, Pakistan, Palau, Palestine, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Spain, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Vlerësimet e kazinos CasinoEuro

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+