Not From Netherlands? Click to change
+
Log in
Casoo Vlerësimet e kazinove online

Casoo Vlersëim i kazinos

Nuk ka vlerësime ende.
This country accepts users from your geo
Luaj tani!
Nuk ka vlerësime ende.
This country accepts users from your geo
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Bingo
Bingo
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Casoo Casino Pros

Casoo Pasqyra e kazinos

Kazino Casoo merr një notë të keqe në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Casoo mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€2000.

Kazino Casoo ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 30 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Endorphina, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Casoo duhet të jetë i lehtë sepse ka 16 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bitcoin, Ethereum, Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Casoo nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga Netherlands. Casoo pranon lojtarë nga Netherlands kështuqë nuk keni problem aty.

On this casino, you can make daily deposits up to $/€. Every month, you can deposit a total of $/€. The daily withdrawal limit is $/€. Every month, you can withdraw a total of $/€.


Në përgjithësi, Casoo nuk është kazino më e mirë online. Ne ju rekomandojmë të gjeni tjera.
Customer Support +

Casoo's friendly customer service team is on hand to answer any questions you may have 24 hours a day, 7 days a week.Contact us today by phone on:+356 99609110Or by e-mail:help@casoo.comYou can also use a 24/7 live chat that is available

Ofrues i programit +
1X2 Gaming, Alt, Asia Gaming, Betgames, Betsoft, Booming Games, EGT, Endorphina, Evolution Gaming, Evoplay, Ezugi, GameArt, Golden Race, Habanero, Kiron Interactive, Lucky Streak, Microgaming, MrSlotty, NetEnt, PariPlay, Play'n GO, Pragmatic Play, Quickspin, Red Tiger Gaming, SA Gaming, Spinomenal, Tom Horn, Wazdan, Worldmatch, iSoftBet,
Metodat e depozitimit +
Bitcoin, Ethereum, Jeton, Litecoin, Mastercard, Moneta, Neosurf, Neteller, PaySafeCard, QiWi, Skrill, VISA, WebMoney, Yandex Money, Zimpler, ecoPayz,
Valutat e pranuara +
AUD, BTC, CAD, DKK, ETH, EUR, LTC, NOK, NZD, PLN, RUB, USD,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Islamic Republic Of, Iraq, Ireland, Isle Of Man, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, Netherlands, Netherlands Antilles, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, North Korea, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Pitcairn, Poland, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Vlerësimet e kazinos Casoo

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+