Not From United States? Click to change
+
Log in
Casoola Vlerësimet e kazinove online

Casoola Vlersëim i kazinos

3.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
3.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Casoola Casino Pros

Casoola Pasqyra e kazinos

Kazino Casoola merr një notë të mirë në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Casoola mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€300.

Kazino Casoola ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 34 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Casoola duhet të jetë i lehtë sepse ka 22 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Mastercard, PayPal, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Casoola nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Casoola fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

On this casino, you can make daily deposits up to $/€. Every month, you can deposit a total of $/€. The daily withdrawal limit is $/€. Every month, you can withdraw a total of $/€.


Në përgjithësi, Casoola është një kazino e mirë deri diku. Sidoqoftë, ne ju rekomandojmë të gjeni tjera përveq nëse kjo ka dicka specifike që ju kërkoni.
Customer Support +

Phone numbers to contact Casoola: 00356 27782825 Email: support@casoola.com complaints@casoola.com

Ofrues i programit +
2By2 Gaming, Adoptit Publishing, Big Time Gaming, Colossus Bets, Crazy Tooth Studio, Evolution Gaming, Fantasma, Fortune Factory, Foxium, Genesis Gaming, Just For The Win -JFTW, Lightning Box, Microgaming, NYX Gaming Group, NetEnt, Nextgen Gaming, Old Skool Studios, Oryx, PearFiction Studios, Play'n GO, Push Gaming, Quickspin, Rabcat, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Sigma Gaming, Skillzzgaming, Skywind Group, Sling Shots Studios, Triple Edge Studios, Wagermill, Yggdrasil Gaming, blablablastudios, iSoftBet,
Metodat e depozitimit +
Boku, Easy EFT, EcoBanq, EuTeller, Giropay, Interac, Jeton, Maestro, Mastercard, MiFinity, MuchBetter, Neteller, PayPal, PaySafeCard, Rapid Transfer, SOFORT Überweisung, Skrill, Trustly, VISA, VISA Electron, ecoPayz, iDebit,
Valutat e pranuara +
AED, BGN, BHD, CAD, CNY, CZK, DKK, EUR, GBP, GEL, HRK, KWD, MXN, NGN, NOK, NZD, PEN, PLN, QAR, RON, RUB, SAR, SEK, TRY, USD, ZAR,
Shtetet e pranuara +
Aland Islands, Algeria, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Aruba, Austria, Azerbaijan, Bahrain, Barbados, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bonaire, Bosnia And Herzegovina, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Bulgaria, Burkina Faso, Burundi, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Curacao, Cyprus, Czech Republic, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, Gabon, Gambia, Germany, Gibraltar, Global, Greenland, Grenada, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Iceland, India, Ireland, Isle Of Man, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Latvia, Lesotho, Liberia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Malta, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montserrat, Morocco, Mozambique, Namibia, Nauru, Nepal, Netherlands, Netherlands Antilles, New Zealand, Nicaragua, Niger, Niue, Norfolk Island, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Palau, Palestine, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Pitcairn, Poland, Puerto Rico, Qatar, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Sudan, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Turkmenistan, Tuvalu, Uganda, United Arab Emirates, United Kingdom, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Western Sahara, Zambia, Zimbabwe,
Vlerësimet e kazinos Casoola

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+