Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Casumo Vlerësimet e kazinove online

Casumo Vlersëim i kazinos

4.7/5
Nota e përdoruesve (4.50)
★★★★★
★★★★★
6 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Casumo Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Reputacion i shkëlqyer.
Casumo Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
4.7/5
Nota e përdoruesve (4.50)
★★★★★
★★★★★
6 Vlerësimet e përdoruesve
+
Casumo withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Mujor $/€ 50000
Casumo withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Mujor $/€ 50000
Casumo Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Reputacion i shkëlqyer.
Casumo Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Casumo Casino Pros

Casumo Pasqyra e kazinos

Kazino Casumo merr një notë të shkëlqyer nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Casumo mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€1200.

Kazino Casumo ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 14 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Casumo duhet të jetë i lehtë sepse ka 17 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Casumo nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Casumo fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për Casumo janë: Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave. Llojshmëri e madhe e lojërave. Reputacion i shkëlqyer.

Në përgjithësi, Casumo është një kazino e shkëlqyeshme online. Ne ua rekomandojmë lojën aty të gjithëve, veteran apo lojtarë të rinjë. Jo shumë kazino marrin notë të shkëlqyer nga ne. Kjo kazino e merrë!
Customer Support +

Casumo has a Live Chat available. You can also contact them via email - hey@casumo.com

Ofrues i programit +
Casumo Gaming, Evolution Gaming, Ezugi, Greentube Malta, Microgaming, NYX Gaming Group, NetEnt, Play'n GO, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, edict, igt,
Metodat e depozitimit +
Abaqoos, Bank wire, CashtoCode, Giropay, Mastercard, MuchBetter, NetBanking, Neteller, PaySafeCard, PugglePay, SOFORT Überweisung, Skrill, VISA, ecoPayz, iDEAL, iWallet, wire-transfer,
Valutat e pranuara +
CAD, DKK, EUR, GBP, SEK, USD,
Shtetet e pranuara +
Algeria, American Samoa, Argentina, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Cuba, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Fiji, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Haiti, Honduras, Iceland, India, Ireland, Isle Of Man, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Lesotho, Liechtenstein, Luxembourg, Macao, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Malta, Marshall Islands, Mauritania, Mauritius, Mexico, Micronesia, Monaco, Mongolia, Montserrat, Morocco, Mozambique, Namibia, Nauru, Nepal, Netherlands Antilles, New Zealand, Nicaragua, Niger, Niue, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Pitcairn, Puerto Rico, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Serbia, Seychelles, Solomon Islands, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Switzerland, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Ukraine, United States Outlying Islands, Uruguay, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Zambia,
Vlerësimet e kazinos Casumo

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.