Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Dunder Vlerësimet e kazinove online

Dunder Vlersëim i kazinos

4.7/5
Nota e përdoruesve (4.33)
★★★★★
★★★★★
3 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Dunder Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Dunder Casino Cons
4.7/5
Nota e përdoruesve (4.33)
★★★★★
★★★★★
3 Vlerësimet e përdoruesve
+
Dunder withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ 5000
Dunder withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ 5000
Dunder Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Dunder Casino Cons
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Dunder Casino Pros

Dunder Pasqyra e kazinos

Kazino Dunder merr një notë të shkëlqyer nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Dunder mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€100.

Kazino Dunder ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 24 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Dunder duhet të jetë i lehtë sepse ka 6 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Dunder nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Dunder fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për Dunder janë: Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.

Në përgjithësi, Dunder është një kazino e shkëlqyeshme online. Ne ua rekomandojmë lojën aty të gjithëve, veteran apo lojtarë të rinjë. Jo shumë kazino marrin notë të shkëlqyer nga ne. Kjo kazino e merrë!
Customer Support +

24/7 Live Chat. Email : help@dunder.com

Ofrues i programit +
2By2 Gaming, Amaya, Bally, Barcrest, Bet Digital, Betsoft, Big Time Gaming, ELK Studios, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Leander Games, Merkur Slots, Microgaming, NetEnt, Nextgen Gaming, Play'n GO, Quickspin, Rabcat, Red Tiger Gaming, Side City, Thunderkick, WMS, Yggdrasil Gaming, igt,
Metodat e depozitimit +
Mastercard, Neteller, PaySafe, Skrill, VISA, ecoPayz,
Valutat e pranuara +
CAD, EUR, GBP, NOK, NZD, SEK, USD,
Shtetet e pranuara +
Aland Islands, Albania, Andorra, Antarctica, Bahrain, Bangladesh, Belarus, Bolivia, Bosnia And Herzegovina, Brazil, Brunei Darussalam, Canada, Chile, Colombia, Comoros, Congo, Democratic Republic, Croatia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Finland, Georgia, Gibraltar, Global, Guernsey, Guyana, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Iceland, India, Indonesia, Iran, Islamic Republic Of, Ireland, Isle Of Man, Japan, Jersey, Kenya, Kiribati, Lebanon, Liechtenstein, Luxembourg, Macao, Macedonia, Malta, Mayotte, Mexico, Moldova, Monaco, Mongolia, Montserrat, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, North Korea, Norway, Paraguay, Peru, Philippines, Qatar, Russia, San Marino, Saudi Arabia, Serbia, Taiwan, Thailand, Togo, Ukraine, United Arab Emirates, United Kingdom, Venezuela, Vietnam,
Vlerësimet e kazinos Dunder

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.