Not From United States? Click to change
+
Log in
Ego Vlerësimet e kazinove online

Ego Vlersëim i kazinos

3.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
3.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Ego withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ 1500
Javor $/€ 3000
Mujor $/€ 9000
Ego withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ 1500
Javor $/€ 3000
Mujor $/€ 9000
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Bingo
Bingo
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Ego Casino Pros

Ego Pasqyra e kazinos

Kazino Ego merr një notë të mirë në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Ego mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€500.

Kazino Ego ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 41 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Endorphina, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Ego duhet të jetë i lehtë sepse ka 8 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Ethereum, Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Ego nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Ego fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

On this casino, you can make daily deposits up to $/€No limit. Every month, you can deposit a total of $/€No limit. The daily withdrawal limit is $/€1500. Every month, you can withdraw a total of $/€9000.

Departameni i shërbimit ndaj konsumatori është nën shërbimin tuaj 24/7. Kazino Ego ka email dhe biseda përkrahje.
Në përgjithësi, Ego është një kazino e mirë deri diku. Sidoqoftë, ne ju rekomandojmë të gjeni tjera përveq nëse kjo ka dicka specifike që ju kërkoni.
Customer Support +

Customer Care Team is available 24/7 via e-mail support@egocasino.com, live chat or phone +372 53 20 25 75.

Ofrues i programit +
1X2 Gaming, Ainsworth, Amatic, August Gaming, Betgames, Betradar, Betsoft, Big Time Gaming, Blueprint Gaming, Boomerang Studios, Booming Games, Booongo, EGT, ELK Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, GameFish Global, Gamevy, Habanero, Igrosoft, Kalamba Games, Kiron Interactive, Lightning Box, Microgaming, NetEnt, Nolimit City, Play'n GO, Playson, Playtech, Pragmatic Play, Quickfire, Quickspin, Realistic games, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, Spinomenal, Split Rock Gaming, Thunderkick, Wazdan, Yggdrasil Gaming,
Metodat e depozitimit +
Ethereum, Mastercard, Neteller, QiWi, Skrill, VISA, Yandex, ecoPayz,
Licencat e kazinos +
Curaçao,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bonaire, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Bulgaria, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Curacao, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Islamic Republic Of, Iraq, Ireland, Isle Of Man, Italy, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Latvia, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, North Korea, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Palestine, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Poland, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Romania, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Spain, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Gjuhët e faqes +
CN, EN, PL, PT, RO, RU, TR, UA,
Gjuhët e shërbimit ndaj klientit +
EN, RU,
Gjuhët e bisedave direkte +
EN, RU,
Vlerësimet e kazinos Ego

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+