Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Guts Vlerësimet e kazinove online

Guts Vlersëim i kazinos

4.8/5
Nota e përdoruesve (4.56)
★★★★★
★★★★★
9 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Guts Casino Pros
Reputacion i shkëlqyer.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Xhekpotat progresiv janë të mundshëm.
Mundësi të kumarit të përgjegjshëm janë të qasshme.
Guts Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
4.8/5
Nota e përdoruesve (4.56)
★★★★★
★★★★★
9 Vlerësimet e përdoruesve
+
Guts withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Mujor $/€ No Withdrawal Limit
Guts withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Mujor $/€ No Withdrawal Limit
Guts Casino Pros
Reputacion i shkëlqyer.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Xhekpotat progresiv janë të mundshëm.
Mundësi të kumarit të përgjegjshëm janë të qasshme.
Guts Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Guts Casino Pros

Guts Pasqyra e kazinos

Kazino Guts merr një notë të shkëlqyer nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Guts mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€100.

Kazino Guts ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 17 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Guts duhet të jetë i lehtë sepse ka 10 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Guts nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Guts fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për Guts janë: Reputacion i shkëlqyer. Llojshmëri e madhe e lojërave. Xhekpotat progresiv janë të mundshëm. Mundësi të kumarit të përgjegjshëm janë të qasshme.

Në përgjithësi, Guts është një kazino e shkëlqyeshme online. Ne ua rekomandojmë lojën aty të gjithëve, veteran apo lojtarë të rinjë. Jo shumë kazino marrin notë të shkëlqyer nga ne. Kjo kazino e merrë!
Customer Support +

Live chat and email support : support@guts.com

Ofrues i programit +
Barcrest, Betsoft, ELK Studios, Evolution Gaming, Gaming Innovation Group (GIG), Genesis Gaming, Microgaming, NYX Gaming Group, NetEnt, Nextgen Gaming, OMI Gaming, Play'n GO, Quickspin, Red Tiger Gaming, SG Interactive, Thunderkick, iSoftBet,
Metodat e depozitimit +
Abaqoos, EuTeller, Mastercard, Neteller, PaySafeCard, SOFORT Überweisung, Skrill, VISA, Zimpler, ecoPayz,
Valutat e pranuara +
CAD, EUR, GBP, NOK, SEK, USD,
Licencat e kazinos +
Malta, Sweden,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Aruba, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Burundi, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Cuba, Cyprus, Czech Republic, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Georgia, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Islamic Republic Of, Iraq, Ireland, Isle Of Man, Italy, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Latvia, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Malta, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Netherlands Antilles, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Portugal, Qatar, Reunion, Romania, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Ukraine, United Arab Emirates, United States Outlying Islands, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Gjuhët e faqes +
EN, FI, NO, SV,
Gjuhët e shërbimit ndaj klientit +
EN,
Gjuhët e bisedave direkte +
EN,
Vlerësimet e kazinos Guts

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.