Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Jackpot City Vlerësimet e kazinove online

Jackpot City Vlersëim i kazinos

4.3/5
Nota e përdoruesve (4.25)
★★★★★
★★★★★
4 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Jackpot City Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Jackpot City Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
4.3/5
Nota e përdoruesve (4.25)
★★★★★
★★★★★
4 Vlerësimet e përdoruesve
+
Jackpot City withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Javor $/€ 4000
Jackpot City withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Javor $/€ 4000
Jackpot City Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Jackpot City Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Jackpot City Casino Pros

Jackpot City Pasqyra e kazinos

Kazino Jackpot City merr një notë shumë të mirë nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Jackpot City mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€400.

Kazino Jackpot City ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 1 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Microgaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Jackpot City duhet të jetë i lehtë sepse ka 40 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bank transfer, Mastercard, PayPal, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Jackpot City nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Jackpot City fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për Jackpot City janë: Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave. Llojshmëri e madhe e lojërave.

Në përgjithësi, Jackpot City është një kazino e mirë online. Ne ju rekomandojmë të luani aty nëse plotëson dicka në veqanti ose dëshironi të provoni një emër të ri.
Customer Support +

Even if you aren’t an old-hand when it comes to getting your game on at online casinos, you might be familiar with the idea of a casino customer support team being readily available to offer assistance. JackpotCity indeed offers such a service, with a team of highly-trained, professional and friendly hosts available 24/7, all year round. The hosts will be able to assist you with anything and everything regarding your account, including the retrieval or resetting of login details, the following up on withdrawals or deposits, gaming advice and more. While telephonic support is not available, this has become the norm for many an online casino, but a Live Chat facility and email address are adequate and equally efficient options. What’s more, the hosts on hand will be able to assist you in a number of international languages, including English, French, German, Italian, Swedish and Spanish, to name but a few. email : Complaints@playersupportcenter.com

Ofrues i programit +
Microgaming,
Metodat e depozitimit +
Abaqoos, AstroPay, Bank transfer, Boleto Bancario, Check, Cheque, DineroMail, EPS, EntroPay, EuTeller, Giropay, InstaDebit, Instant Banking, Klarna, Lobanet, Maestro, Mastercard, Moneta, MoneySafe, Neosurf, Pago Efectivo, PayPal, PaySafeCard, Postepay, Przelewy24, PugglePay, QiWi, SID instant EFT, Skrill, Teleingreso, Todito cash, Trustly, VISA, VISA Electron, WebMoney, Yandex Money, eChecks, eKonto, ecoPayz, iDebit,
Valutat e pranuara +
ARS, AUD, BRL, CAD, EUR, GBP, MXN, NOK, NZD, PLN, RUB, SEK, USD,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Cyprus, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Iceland, India, Indonesia, Iraq, Ireland, Isle Of Man, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Latvia, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Malta, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Namibia, Nauru, Nepal, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Pitcairn, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Georgia And Sandwich Isl., Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Syrian Arab Republic, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, United States Outlying Islands, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Gjuhët e faqes +
EN, RU,
Gjuhët e shërbimit ndaj klientit +
EN,
Gjuhët e bisedave direkte +
EN,
Vlerësimet e kazinos Jackpot City

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.