Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Justspin Vlerësimet e kazinove online

Justspin Vlersëim i kazinos

3.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Justspin Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Justspin Casino Cons
Mbështetja me bisedë direkt nuk është e mundur 24/7.
3.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Justspin withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ 100
Mujor $/€ 1000
Justspin withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ 100
Mujor $/€ 1000
Justspin Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Justspin Casino Cons
Mbështetja me bisedë direkt nuk është e mundur 24/7.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Justspin Casino Pros

Justspin Pasqyra e kazinos

Kazino Justspin merr një notë të mirë në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Justspin mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€100.

Kazino Justspin ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 39 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Evolution Gaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Justspin duhet të jetë i lehtë sepse ka 10 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Justspin nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Justspin fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për Justspin janë: Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.

Në përgjithësi, Justspin është një kazino e mirë deri diku. Sidoqoftë, ne ju rekomandojmë të gjeni tjera përveq nëse kjo ka dicka specifike që ju kërkoni.
Customer Support +

Justspin love to hear from you! You can reach them through email, support@justspin.com, or contact the friendly customer support agents through live chat - they are available to help you every day between 09:00 AM to 01:00 AM CET.

Ofrues i programit +
1X2 Gaming, Betsoft, Big Time Gaming, Booming Games, ELK Studios, Evolution Gaming, Fortune Factory, Foxium, Gameburger, Gamomat, Golden Hero, Golden Rock, Green Tube, Iron Dog Studio, Just For The Win -JFTW, Kalamba Games, Lightning Box, NYX Gaming Group, NetEnt, Nolimit City, Northern Lights, Oryx, Play'n GO, Playson, Pocket Games Soft, Pragmatic Play, Push Gaming, Quickfire, Quickspin, Rabcat, Red Tiger Gaming, ReelPlay, Relax Gaming, SG Interactive, STHLMGAMING, Sling Shots Studios, Thunderkick, Triple Edge Studios, iSoftBet,
Metodat e depozitimit +
Interac, Klarna, Mastercard, Neteller, PaySafeCard, SOFORT Überweisung, Skrill, Trustly, VISA, VenusPoint,
Valutat e pranuara +
AUD, CAD, EUR, NOK, USD,
Licencat e kazinos +
Curaçao,
Shtetet e pranuara +
Aland Islands, Albania, Andorra, Anguilla, Antarctica, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bonaire, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Brunei Darussalam, Cape Verde, Cayman Islands, Chile, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Croatia, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, El Salvador, Equatorial Guinea, Faroe Islands, Fiji, Finland, Gabon, Georgia, Germany, Ghana, Global, Grenada, Guatemala, Guyana, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Iceland, Indonesia, Italy, Jamaica, Japan, Jordan, Kenya, Kiribati, Korea, Kyrgyzstan, Lebanon, Lesotho, Liechtenstein, Luxembourg, Macao, Macedonia, Malawi, Malaysia, Maldives, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Morocco, Namibia, Nauru, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niue, Norfolk Island, North Korea, Norway, Oman, Palau, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Pitcairn, Qatar, Reunion, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Solomon Islands, Somalia, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Taiwan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Ukraine, United Arab Emirates, United Kingdom, Uzbekistan, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Western Sahara,
Gjuhët e faqes +
DE, EN,
Gjuhët e shërbimit ndaj klientit +
DE, EN,
Gjuhët e bisedave direkte +
DE, EN,
Vlerësimet e kazinos Justspin

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.