Not From United States? Click to change
+
Log in
Karjala Vlerësimet e kazinove online

Karjala Vlersëim i kazinos

0.6/5
Nota e përdoruesve (3.00)
★★★★★
★★★★★
1 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
0.6/5
Nota e përdoruesve (3.00)
★★★★★
★★★★★
1 Vlerësimet e përdoruesve
+
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Karjala Casino Pros

Karjala Pasqyra e kazinos

Kazino Karjala merr një notë të keqe në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Karjala mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€100.

Kazino Karjala ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 12 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Evolution Gaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Karjala duhet të jetë i lehtë sepse ka 13 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Karjala nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Karjala fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

On this casino, you can make daily deposits up to $/€. Every month, you can deposit a total of $/€. The daily withdrawal limit is $/€. Every month, you can withdraw a total of $/€.


Në përgjithësi, Karjala nuk është kazino më e mirë online. Ne ju rekomandojmë të gjeni tjera.
Customer Support +

tuki@karjalakasino.com or you can contact them via a Live Chat 24/7 !

Ofrues i programit +
ELK Studios, Evolution Gaming, NetEnt, Nextgen Gaming, Play'n GO, Pragmatic Play, Quickspin, Red Tiger Gaming, Thunderkick, WMS, Yggdrasil Gaming, igt,
Metodat e depozitimit +
EuTeller, InstaDebit, Mastercard, Neteller, PaySafeCard, SOFORT Überweisung, Skrill, Sofort Banking, Trustly, VISA, VISA Electron, Zimpler, ecoPayz,
Valutat e pranuara +
CAD, EUR, GBP, USD,
Shtetet e pranuara +
Aland Islands, Albania, Andorra, Antarctica, Bahrain, Bangladesh, Belarus, Bolivia, Bosnia And Herzegovina, Brazil, Brunei Darussalam, Canada, Chile, Colombia, Congo, Democratic Republic, Croatia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Finland, Georgia, Germany, Gibraltar, Global, Guernsey, Iceland, India, Iraq, Ireland, Isle Of Man, Japan, Jersey, Kenya, Kiribati, Lebanon, Liechtenstein, Luxembourg, Macao, Macedonia, Mauritania, Mauritius, Mexico, Moldova, Monaco, Mongolia, Netherlands, Netherlands Antilles, New Zealand, North Korea, Norway, Paraguay, Peru, Qatar, Russia, San Marino, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Sri Lanka, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Ukraine, United Arab Emirates, Venezuela, Vietnam,
Vlerësimet e kazinos Karjala

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+