Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
KonfamBet Vlerësimet e kazinove online

KonfamBet Vlersëim i kazinos

2.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
2.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
KonfamBet Casino Pros

KonfamBet Pasqyra e kazinos

Kazino KonfamBet merr një notë të keqe në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në KonfamBet mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€250.

Kazino KonfamBet ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 3 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në KonfamBet duhet të jetë i lehtë sepse ka 4 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë dhe të tjera.
Kazino KonfamBet nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. KonfamBet fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Në përgjithësi, KonfamBet nuk është kazino më e mirë online. Ne ju rekomandojmë të gjeni tjera.
Customer Support +

Phone: 09087867701, 09087867702, 09087867703, 09087867704.Email: customercare@konfambet.comA live chat feature is also available on the site.

Ofrues i programit +
1X2 Gaming, Ezugi, Playson,
Metodat e depozitimit +
Flutterwave, Interswitch, Quickteller, Verve,
Valutat e pranuara +
NGN,
Shtetet e pranuara +
Nigeria,
Vlerësimet e kazinos KonfamBet

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.