Not From Netherlands? Click to change
+
Log in
Kosmonaut Vlerësimet e kazinove online

Kosmonaut Vlersëim i kazinos

4.7/5
Nota e përdoruesve (4.55)
★★★★★
★★★★★
2 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Kosmonaut Casino Pros
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Reputacion i shkëlqyer.
Kosmonaut Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
4.7/5
Nota e përdoruesve (4.55)
★★★★★
★★★★★
2 Vlerësimet e përdoruesve
+
Kosmonaut withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ 1,000
Javor $/€ 7,500
Mujor $/€ 15,000
Kosmonaut withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ 1,000
Javor $/€ 7,500
Mujor $/€ 15,000
Kosmonaut Casino Pros
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Reputacion i shkëlqyer.
Kosmonaut Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Bingo
Bingo
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Kosmonaut Casino Pros

Kosmonaut Pasqyra e kazinos

Kazino Kosmonaut merr një notë të shkëlqyer nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Kosmonaut mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€500.

Kazino Kosmonaut ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 27 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Endorphina, Evolution Gaming, Microgaming, Play'n GO, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Kosmonaut duhet të jetë i lehtë sepse ka 18 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bitcoin, Ethereum, Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Kosmonaut nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga Netherlands. Kosmonaut fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga Netherlands.

Disa nga gjërat më të mira për Kosmonaut janë: Llojshmëri e madhe e lojërave. Reputacion i shkëlqyer.

On this casino, you can make daily deposits up to $/€No Limit. Every month, you can deposit a total of $/€No Limit. The daily withdrawal limit is $/€1,000. Every month, you can withdraw a total of $/€15,000.

Departameni i shërbimit ndaj konsumatori është nën shërbimin tuaj 24/7. Kazino Kosmonaut ka email përkrahje.
Në përgjithësi, Kosmonaut është një kazino e shkëlqyeshme online. Ne ua rekomandojmë lojën aty të gjithëve, veteran apo lojtarë të rinjë. Jo shumë kazino marrin notë të shkëlqyer nga ne. Kjo kazino e merrë!
Ofrues i programit +
4ThePlayer, AvatarUX, BGB (bestgoldbet), BGaming, Belatra, Betsoft, Boomerang Studios, Bulletproof Gaming, DreamTech, EGT, ELK Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Gamevy, Jade Rabbit, Mascot Gaming, Microgaming, Nolimit City, Northern Lights, Platipus, Play'n GO, Quickfire, Rabcat, ReelPlay, Reflex Gaming, TrueLab Games, Wazdan,
Metodat e depozitimit +
Bitcoin, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, Maestro, Mastercard, MiFinity, MuchBetter, Neosurf, Neteller, Rapid Transfer, SIRU, Skrill, SticPay, Tether, VISA, VenusPoint, ecoPayz,
Valutat e pranuara +
BTC, ETH, EUR, USD,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bonaire, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Bulgaria, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Global, Greenland, Grenada, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Islamic Republic Of, Iraq, Ireland, Isle Of Man, Italy, Jamaica, Japan, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Latvia, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Marshall Islands, Mauritania, Mauritius, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, North Korea, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Palestine, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Romania, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Gjuhët e faqes +
DE, EN, FI, JA, PL, PT, RU,
Gjuhët e shërbimit ndaj klientit +
EN, RU,
Gjuhët e bisedave direkte +
EN, RU,
Vlerësimet e kazinos Kosmonaut

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+