Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Mirax Vlerësimet e kazinove online

Mirax Vlersëim i kazinos

3.4/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
This country accepts users from your geo
Luaj tani!
Mirax Casino Pros
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Mirax Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
3.4/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
This country accepts users from your geo
Mirax withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ Nuk përmendet
Javor $/€ 5000
Mujor $/€ 15000
Mirax withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ Nuk përmendet
Javor $/€ 5000
Mujor $/€ 15000
Mirax Casino Pros
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Mirax Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Mirax Casino Pros

Mirax Pasqyra e kazinos

Kazino Mirax merr një notë të mirë në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Mirax mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€1500.

Kazino Mirax ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 107 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Endorphina, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Mirax duhet të jetë i lehtë sepse ka 18 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bitcoin, Skrill, dhe të tjera.
Kazino Mirax nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Mirax pranon lojtarë nga United States kështuqë nuk keni problem aty.

Disa nga gjërat më të mira për Mirax janë: Llojshmëri e madhe e lojërave.

Në përgjithësi, Mirax është një kazino e mirë deri diku. Sidoqoftë, ne ju rekomandojmë të gjeni tjera përveq nëse kjo ka dicka specifike që ju kërkoni.
Ofrues i programit +
1Spin4Win, 1X2 Gaming, 2By2 Gaming, 4ThePlayer, Absolute Live Gaming, Adoptit Publishing, Ainsworth, All41 Studios, Amatic, Authentic Gaming, AvatarUX, BB Games, BGaming, Bad Dingo, BangBangGames, BeTheHouse, Belatra, Betgames, Big Time Gaming, Blueprint Gaming, Boomerang Studios, Booming Games, Booongo, DreamTech, EGT, ELK Studios, Electric Elephant, Endorphina, Evolution Gaming, Evoplay, Ezugi, Fantasma, Fortune Factory, Foxium, GameArt, Gamebeat, Gameburger, Games Inc, Games Lab, Gamevy, Genesis Gaming, Golden Hero, Golden Rock, Green Jade, Habanero, Hacksaw Gaming, Igrosoft, Iron Dog Studio, Jade Rabbit, Just For The Win -JFTW, Kalamba Games, Leander Games, Leap Gaming, Lightning Box, Lucky Streak, Mascot Gaming, Max Win Gaming, Merkur Slots, Microgaming, MrSlotty, Neon Valley, NetEnt, Nextgen Gaming, Nolimit City, Northern Lights, Nucleus Gaming, Old Skool Studios, OneTouch, PGsoft, PariPlay, Peter & Sons, Plank Gaming, Platipus, Play'n GO, Playson, Playtech, Pragmatic Play, Print Studios, Probability Jones, Pulse8, Push Gaming, Quickfire, Quickspin, Rabcat, Realer Dealer Studios, Realistic games, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, ReelPlay, Reflex Gaming, Relax Gaming, Retro Gaming, STHLMGAMING, Silverback, Skillzzgaming, Sling Shots Studios, Spinomenal, Spribe, Stormcraft Studios, Swintt, Switch Studios, Thunderkick, Tom Horn, Triple Edge Studios, Zillion Games, iGTech, iSoftBet,
Metodat e depozitimit +
Accentpay, Bitcoin, Coinspaid, Flexepin, InstaDebit, Interac, Kluwp, MiFinity, MuchBetter, Neosurf, Neteller, Ripple, Skrill, Skrill 1-Tap, SticPay, VenusPoint, ecoPayz, iDebit,
Valutat e pranuara +
AUD, BCH, BRL, BTC, CAD, CZK, ETH, EUR, JPY, LTC, NOK, NZD, PLN, RUB, USD,
Licencat e kazinos +
Curaçao,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bonaire, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, France, French Guiana, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Islamic Republic Of, Iraq, Ireland, Isle Of Man, Israel, Italy, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Latvia, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Malta, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, North Korea, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Palestine, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Poland, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Romania, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, United Kingdom, United States, United States Outlying Islands, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Gjuhët e faqes +
EN,
Gjuhët e shërbimit ndaj klientit +
EN,
Gjuhët e bisedave direkte +
EN,
Vlerësimet e kazinos Mirax

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.