Not From Netherlands? Click to change
+
Log in
Mr Green Vlerësimet e kazinove online

Mr Green Vlersëim i kazinos

4.6/5
Nota e përdoruesve (4.63)
★★★★★
★★★★★
7 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Mr Green Casino Pros
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Reputacion i shkëlqyer.
Mr Green Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
4.6/5
Nota e përdoruesve (4.63)
★★★★★
★★★★★
7 Vlerësimet e përdoruesve
+
Mr Green withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ Nuk përmendet
Mujor $/€ Nuk përmendet
Mr Green withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ Nuk përmendet
Mujor $/€ Nuk përmendet
Mr Green Casino Pros
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Reputacion i shkëlqyer.
Mr Green Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Mr Green Casino Pros

Mr Green Pasqyra e kazinos

Kazino Mr Green merr një notë të shkëlqyer nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Mr Green mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€100.

Kazino Mr Green ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 25 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Mr Green duhet të jetë i lehtë sepse ka 11 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Mastercard, PayPal, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Mr Green nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga Netherlands. Mr Green fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga Netherlands.

Disa nga gjërat më të mira për Mr Green janë: Llojshmëri e madhe e lojërave. Reputacion i shkëlqyer.


Në përgjithësi, Mr Green është një kazino e shkëlqyeshme online. Ne ua rekomandojmë lojën aty të gjithëve, veteran apo lojtarë të rinjë. Jo shumë kazino marrin notë të shkëlqyer nga ne. Kjo kazino e merrë!
Customer Support +

A friendly customer service team is on hand to answer any questions you may have 24 hours a day, 7 days a week via Chat and E-Mail. E-Mail: customerservice-international@mrgreen.com

Ofrues i programit +
Betsoft, Blueprint Gaming, ELK Studios, Evolution Gaming, Fuga Gaming, Genesis Gaming, Inspired Gaming, Leander Games, Microgaming, NYX Gaming Group, NetEnt, Nextgen Gaming, Nolimit City, Play'n GO, Playson, Playtech, Quickfire, Quickspin, Red Tiger Gaming, Side City, Thunderkick, WMS, Yggdrasil Gaming, edict, igt,
Metodat e depozitimit +
Bank wire, ClickandBuy, EntroPay, Maestro, Mastercard, PayPal, PaySafeCard, Skrill, Trustly, Ukash, VISA,
Valutat e pranuara +
CAD, CHF, EUR, GBP, NOK, PLN, SEK, USD,
Licencat e kazinos +
Malta,
Shtetet e pranuara +
Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Bulgaria, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Cook Islands, Costa Rica, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Ireland, Isle Of Man, Israel, Italy, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Latvia, Lebanon, Lesotho, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Malta, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Poland, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Romania, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Spain, Sri Lanka, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, United Kingdom, United States Outlying Islands, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia,
Vlerësimet e kazinos Mr Green

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+