Not From Netherlands? Click to change
+
Log in
mrBit Vlerësimet e kazinove online

mrBit Vlersëim i kazinos

3.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
This country accepts users from your geo
Luaj tani!
3.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
This country accepts users from your geo
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Bingo
Bingo
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
mrBit Casino Pros

mrBit Pasqyra e kazinos

Kazino mrBit merr një notë të mirë në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në mrBit mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€100.

Kazino mrBit ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 47 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Endorphina, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në mrBit duhet të jetë i lehtë sepse ka 18 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bitcoin, Ethereum, Mastercard, VISA, dhe të tjera.
Kazino mrBit nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga Netherlands. mrBit pranon lojtarë nga Netherlands kështuqë nuk keni problem aty.

On this casino, you can make daily deposits up to $/€. Every month, you can deposit a total of $/€. The daily withdrawal limit is $/€. Every month, you can withdraw a total of $/€.


Në përgjithësi, mrBit është një kazino e mirë deri diku. Sidoqoftë, ne ju rekomandojmë të gjeni tjera përveq nëse kjo ka dicka specifike që ju kërkoni.
Customer Support +

Email: support@mrbit.betContact: +44 80 81 641250

Ofrues i programit +
1X2 Gaming, 2By2 Gaming, Adoptit Publishing, Amatic, August Gaming, Bally, Betdigital, Big Time Gaming, Blueprint Gaming, Booming Games, Booongo, Chance Interactive, EGT, ELK Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Fantasma, Foxium, Habanero, Iron Dog Studio, Just For The Win -JFTW, Lightning Box, Microgaming, NetEnt, Nextgen Gaming, Nolimit City, Old Skool Studios, Oryx, Play'n GO, Playson, Playtech, Pragmatic Play, Push Gaming, Quickspin, Rabcat, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Scientific Games, Shuffle Master, Side City, Sling Shots Studios, Thunderkick, Tom Horn, Triple Edge Studios, WMS, Wazdan, Yggdrasil Gaming,
Metodat e depozitimit +
Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Dogecoin, Ethereum, Jeton, Litecoin, Maestro, Mastercard, Monero, Nem, PaySafeCard, QiWi, Ripple, Trustly, VISA, WebMoney, ecoPayz,
Valutat e pranuara +
BTC, ETH, EUR, RUB, USD,
Shtetet e pranuara +
Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bonaire, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Bulgaria, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Iceland, India, Indonesia, Ireland, Isle Of Man, Israel, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, Netherlands, Netherlands Antilles, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Palestine, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Poland, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Romania, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Spain, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Vlerësimet e kazinos mrBit

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+