Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
PlayAmo Vlerësimet e kazinove online

PlayAmo Vlersëim i kazinos

4.6/5
Nota e përdoruesve (4.67)
★★★★★
★★★★★
6 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
PlayAmo Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
PlayAmo Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
4.6/5
Nota e përdoruesve (4.67)
★★★★★
★★★★★
6 Vlerësimet e përdoruesve
+
PlayAmo withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ 4,000
Javor $/€ 16,000
Mujor $/€ 50,000
PlayAmo withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ 4,000
Javor $/€ 16,000
Mujor $/€ 50,000
PlayAmo Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
PlayAmo Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
PlayAmo Casino Pros

PlayAmo Pasqyra e kazinos

Kazino PlayAmo merr një notë të shkëlqyer nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në PlayAmo mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€100.

Kazino PlayAmo ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 25 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Endorphina, Evolution Gaming, Microgaming, Play'n GO, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në PlayAmo duhet të jetë i lehtë sepse ka 17 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Ethereum, Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino PlayAmo nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. PlayAmo fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për PlayAmo janë: Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave. Llojshmëri e madhe e lojërave.

Në përgjithësi, PlayAmo është një kazino e shkëlqyeshme online. Ne ua rekomandojmë lojën aty të gjithëve, veteran apo lojtarë të rinjë. Jo shumë kazino marrin notë të shkëlqyer nga ne. Kjo kazino e merrë!
Customer Support +

PlayAmo offers 24/7 live chat feature as well as an email address for any queries you may have.

Ofrues i programit +
2By2 Gaming, Amatic, BGaming, Belatra, Betsoft, Big Time Gaming, Booming Games, EGT, ELK Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Evoplay, Genesis Gaming, Habanero, Iron Dog Studio, Just For The Win -JFTW, Microgaming, MrSlotty, Nolimit City, Platipus, Play'n GO, Playson, Rabcat, Wazdan, Yggdrasil Gaming,
Metodat e depozitimit +
Bitcoin Cash, Dogecoin, Ethereum, Interac, Litecoin, Maestro, Mastercard, Neosurf, Neteller, PaySafeCard, Rapid Transfer, SOFORT Überweisung, Skrill, Tether, VISA, ZotaPay, ecoPayz,
Licencat e kazinos +
Curaçao,
Shtetet e pranuara +
Algeria, Australia, Austria, Bermuda, Brazil, Canada, Cape Verde, Denmark, Finland, Germany, Global, Guadeloupe, Hong Kong, Indonesia, Ireland, Italy, Japan, Kazakhstan, Kuwait, Lesotho, Luxembourg, Macedonia, Malta, Norway, Philippines, Qatar, Russia, Slovakia, Slovenia, Switzerland, Tunisia,
Vlerësimet e kazinos PlayAmo

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.