Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Rizk Vlerësimet e kazinove online

Rizk Vlersëim i kazinos

4.6/5
Nota e përdoruesve (4.55)
★★★★★
★★★★★
13 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Rizk Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Rizk Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
4.6/5
Nota e përdoruesve (4.55)
★★★★★
★★★★★
13 Vlerësimet e përdoruesve
+
Rizk withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ 5,000
Rizk withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ 5,000
Rizk Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Rizk Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Rizk Casino Pros

Rizk Pasqyra e kazinos

Kazino Rizk merr një notë të shkëlqyer nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Rizk mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€100.

Kazino Rizk ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 17 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Rizk duhet të jetë i lehtë sepse ka 10 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Rizk nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Rizk fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për Rizk janë: Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.

Në përgjithësi, Rizk është një kazino e shkëlqyeshme online. Ne ua rekomandojmë lojën aty të gjithëve, veteran apo lojtarë të rinjë. Jo shumë kazino marrin notë të shkëlqyer nga ne. Kjo kazino e merrë!
Customer Support +

Live chat and email support : support@guts.com

Ofrues i programit +
Barcrest, Betsoft, ELK Studios, Evolution Gaming, Gaming Innovation Group (GIG), Genesis Gaming, Microgaming, NYX Gaming Group, NetEnt, Nextgen Gaming, OMI Gaming, Play'n GO, Quickspin, Red Tiger Gaming, SG Interactive, Thunderkick, iSoftBet,
Metodat e depozitimit +
Abaqoos, EuTeller, Mastercard, Neteller, PaySafeCard, SOFORT Überweisung, Skrill, VISA, Zimpler, ecoPayz,
Valutat e pranuara +
CAD, EUR, GBP, NOK, SEK, USD,
Shtetet e pranuara +
Albania, Andorra, Antarctica, Bahrain, Bangladesh, Bolivia, Brazil, Brunei Darussalam, Canada, Chile, Colombia, Finland, Germany, Gibraltar, Global, Guernsey, Iceland, India, Japan, Jersey, Kenya, Kiribati, Lebanon, Liechtenstein, Luxembourg, Macao, Macedonia, Malta, Mexico, Moldova, Monaco, Mongolia, Netherlands, Netherlands Antilles, Norway, Paraguay, Peru, Qatar, San Marino, Saudi Arabia, Sweden, Thailand, Venezuela,
Vlerësimet e kazinos Rizk

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.