Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
SlotJoint Vlerësimet e kazinove online

SlotJoint Vlersëim i kazinos

2.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
2.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
SlotJoint Casino Pros

SlotJoint Pasqyra e kazinos

Kazino SlotJoint merr një notë të keqe në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në SlotJoint mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€20.

Kazino SlotJoint ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 11 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Endorphina, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në SlotJoint duhet të jetë i lehtë sepse ka 38 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bitcoin, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino SlotJoint nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. SlotJoint fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Në përgjithësi, SlotJoint nuk është kazino më e mirë online. Ne ju rekomandojmë të gjeni tjera.
Customer Support +

You can write them at support@slotjoint.comToll free number is:1-888-479-7612And a 24/7 Live Chat is available

Ofrues i programit +
Amaya, Betsoft, ELK Studios, Endorphina, GameArt, Global Gaming Labs, Microgaming, NYX Gaming Group, NetEnt, Nextgen Gaming, Play'n GO,
Metodat e depozitimit +
Abaqoos, AstroPay, Bitcoin, Citadel direct, EPS, EntroPay, Fast Bank Transfer, Giropay, InstaDebit, Interac, Lobanet, MegaTransfer, Moneta, Multibanco, Neosurf, Neteller, POLi, PaySafeCard, PayU, Przelewy24, QiWi, Safety Pay, Skrill, Sofort Banking, Swedbank, Teleingreso, Ticket Surf, Todito cash, TrustPay, Unet, VISA, VISA Debit, WebMoney, Yandex Money, eKonto, ePay.bg, ecoPayz, sporopay,
Valutat e pranuara +
AUD, CAD, GBP, NZD, USD, ZAR,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Bulgaria, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Islamic Republic Of, Iraq, Ireland, Isle Of Man, Italy, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Latvia, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, North Korea, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Poland, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Romania, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Vlerësimet e kazinos SlotJoint

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.