Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Slotland Vlerësimet e kazinove online

Slotland Vlersëim i kazinos

4.2/5
Nota e përdoruesve (3.75)
★★★★★
★★★★★
4 Vlerësimet e përdoruesve
This country accepts users from your geo
Luaj tani!
Slotland Casino Pros
Ofrues ekskluziv i lojërave.
Enkriptimi SSL.
Lojtarët nga SHBA pranohen.
Slotland Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Llojshmëri e vogël e lojërave.
4.2/5
Nota e përdoruesve (3.75)
★★★★★
★★★★★
4 Vlerësimet e përdoruesve
This country accepts users from your geo
Slotland withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Mujor $/€ No Limit
Slotland withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Mujor $/€ No Limit
Slotland Casino Pros
Ofrues ekskluziv i lojërave.
Enkriptimi SSL.
Lojtarët nga SHBA pranohen.
Slotland Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Llojshmëri e vogël e lojërave.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Slotland Casino Pros

Slotland Pasqyra e kazinos

Kazino Slotland merr një notë shumë të mirë nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Slotland mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€1000.

Kazino Slotland ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 1 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Slotland duhet të jetë i lehtë sepse ka 10 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bitcoin, Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Slotland nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Slotland pranon lojtarë nga United States kështuqë nuk keni problem aty.

Disa nga gjërat më të mira për Slotland janë: Ofrues ekskluziv i lojërave. Enkriptimi SSL. Lojtarët nga SHBA pranohen.

Në përgjithësi, Slotland është një kazino e mirë online. Ne ju rekomandojmë të luani aty nëse plotëson dicka në veqanti ose dëshironi të provoni një emër të ri.
Customer Support +

Slotland casino has a live chat feature. In addition, here are the contact details: Mobile Issues Email: mobile@slotland.com, Accounts Email: billing@slotland.com, Info Email: info@slotland.com, Management Email: management@slotland.com, Support Email: support@slotland.com, Transactions Email: tmd@slotland.com

Ofrues i programit +
Slotland Entertainment,
Metodat e depozitimit +
Abaqoos, Bank wire, Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Mastercard, Neteller, Skrill, VISA, wire-transfer,
Valutat e pranuara +
USD,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Bulgaria, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Cyprus, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Iran, Islamic Republic Of, Iraq, Ireland, Isle Of Man, Israel, Italy, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Maldives, Mali, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, Netherlands, Netherlands Antilles, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Poland, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Romania, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, United Arab Emirates, United States, United States Outlying Islands, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Shtetet e pranuara në SHBA +
Alabama, Alaska, American Samoa, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Delaware, District of Columbia, Florida, Georgia, Guam, Hawaii, Idaho, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Louisiana, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Montana, Nebraska, Nevada, New Hampshire, New Jersey, New Mexico, New York, North Carolina, North Dakota, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pennsylvania, Puerto Rico, Rhode Island, South Carolina, South Dakota, Tennessee, Texas, Utah, Vermont, Virgin Islands, Virginia, Washington, West Virginia, Wisconsin, Wyoming,
Vlerësimet e kazinos Slotland

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.