Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Slots Heaven Vlerësimet e kazinove online

Slots Heaven Vlersëim i kazinos

3.0/5
Nota e përdoruesve (3.00)
★★★★★
★★★★★
3 Vlerësimet e përdoruesve
This country accepts users from your geo
Luaj tani!
3.0/5
Nota e përdoruesve (3.00)
★★★★★
★★★★★
3 Vlerësimet e përdoruesve
This country accepts users from your geo
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Slots Heaven Casino Pros

Slots Heaven Pasqyra e kazinos

Kazino Slots Heaven merr një notë të mirë në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Slots Heaven mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€100.

Kazino Slots Heaven ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 6 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Microgaming, NetEnt, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Slots Heaven duhet të jetë i lehtë sepse ka 22 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bank transfer, Bitcoin, PayPal, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Slots Heaven nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Slots Heaven pranon lojtarë nga United States kështuqë nuk keni problem aty.

Në përgjithësi, Slots Heaven është një kazino e mirë deri diku. Sidoqoftë, ne ju rekomandojmë të gjeni tjera përveq nëse kjo ka dicka specifike që ju kërkoni.
Customer Support +

Email : support@slotsheaven.com.

Ofrues i programit +
Microgaming, NetEnt, Playtech, Quickspin, Realistic games, Red Tiger Gaming,
Metodat e depozitimit +
AstroPay, Bank transfer, Bitcoin, Boku, Boleto Bancario, EntroPay, InstaDebit, Instant Banking, Lobanet, Neteller, Nordea, PayPal, PaySafeCard, SOFORT Überweisung, Safety Pay, Skrill, Trustly, VISA, WebMoney, Zimpler, ecoPayz, iDebit,
Valutat e pranuara +
AUD, BRL, CAD, CHF, EUR, GBP, NOK, SEK, USD, ZAR,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Argentina, Armenia, Aruba, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Iceland, Iraq, Isle Of Man, Italy, Jamaica, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Lebanon, Lesotho, Liberia, Liechtenstein, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Maldives, Mali, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Niue, Norfolk Island, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Pitcairn, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, United Kingdom, United States, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Vlerësimet e kazinos Slots Heaven

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.