Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
SlotV Vlerësimet e kazinove online

SlotV Vlersëim i kazinos

2.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
SlotV Casino Pros
Llojshmëri e madhe e lojërave.
SlotV Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
2.5/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
SlotV withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ Nuk përmendet
Mujor $/€ 100,000
SlotV withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ Nuk përmendet
Mujor $/€ 100,000
SlotV Casino Pros
Llojshmëri e madhe e lojërave.
SlotV Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Bingo
Bingo
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
SlotV Casino Pros

SlotV Pasqyra e kazinos

Kazino SlotV merr një notë të keqe në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në SlotV mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€500.

Kazino SlotV ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 39 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Endorphina, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në SlotV duhet të jetë i lehtë sepse ka 21 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bitcoin, Ethereum, Mastercard, VISA, dhe të tjera.
Kazino SlotV nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. SlotV fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për SlotV janë: Llojshmëri e madhe e lojërave.

Në përgjithësi, SlotV nuk është kazino më e mirë online. Ne ju rekomandojmë të gjeni tjera.
Customer Support +

SlotV casino Support service operates 24/7. You can contact them in several ways.E-mail: support@cslotv.comThe address for cardholder correspondence: support@cslotv.comThe address for documents verification: id@cslotv.comPhone: +44 80 81 681410For a quick response, please contact the online chat, which is available on the Website.Support Service Operators will help you to resolve any issues relating to SlotV casino games, as well as financial, technical, and other issues.The operator provides the information on the Website:Address: Sunlet Services Ltd., 25th March Street No. 27, 1st Floor Office 106, Egkomi CY2408, Nicosia-Cyprus

Ofrues i programit +
1X2 Gaming, 2By2 Gaming, Adoptit Publishing, Amanet, Betdigital, Big Time Gaming, Boomerang Studios, Booming Games, Booongo, Chance Interactive, EGT, ELK Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Foxium, Iron Dog Studio, Just For The Win -JFTW, Lightning Box, Microgaming, NetEnt, Nextgen Gaming, Old Skool Studios, Oryx, Play'n GO, Playson, Playtech, Pragmatic Play, Push Gaming, Quickspin, Rabcat, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Side City, Thunderkick, Tom Horn, Triple Edge Studios, Wazdan, Yggdrasil Gaming,
Metodat e depozitimit +
AstroPay, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Dogecoin, Epay, Ethereum, Jeton, Litecoin, Maestro, Mastercard, Monero, Nem, PaySafeCard, Perfect Money, QiWi, Ripple, Trustly, VISA, WebMoney, ecoPayz,
Valutat e pranuara +
AUD, EUR, NOK, PLN, RUB, USD,
Licencat e kazinos +
Curaçao, Sweden,
Shtetet e pranuara +
Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bonaire, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Bulgaria, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Curacao, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, France, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Islamic Republic Of, Iraq, Ireland, Isle Of Man, Israel, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, Netherlands, Netherlands Antilles, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Palestine, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Poland, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Romania, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Gjuhët e faqes +
DE, EN, IN, RU, SV,
Gjuhët e shërbimit ndaj klientit +
EN,
Gjuhët e bisedave direkte +
EN,
Vlerësimet e kazinos SlotV

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.