Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Trada Vlerësimet e kazinove online

Trada Vlersëim i kazinos

4.2/5
Nota e përdoruesve (3.67)
★★★★★
★★★★★
3 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Trada Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Xhekpotat progresiv janë të mundshëm.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Trada Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
4.2/5
Nota e përdoruesve (3.67)
★★★★★
★★★★★
3 Vlerësimet e përdoruesve
+
Trada withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Mujor $/€ 7,000
Trada withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Mujor $/€ 7,000
Trada Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Xhekpotat progresiv janë të mundshëm.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Trada Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Trada Casino Pros

Trada Pasqyra e kazinos

Kazino Trada merr një notë shumë të mirë nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Trada mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€100.

Kazino Trada ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 10 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Microgaming, NetEnt, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Trada duhet të jetë i lehtë sepse ka 9 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Trada nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Trada fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për Trada janë: Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave. Xhekpotat progresiv janë të mundshëm. Llojshmëri e madhe e lojërave.

Në përgjithësi, Trada është një kazino e mirë online. Ne ju rekomandojmë të luani aty nëse plotëson dicka në veqanti ose dëshironi të provoni një emër të ri.
Customer Support +

Live chat is available from 9am - 11pm (UK Time) every day of the week. Email - support@tradacasino.com.

Ofrues i programit +
1X2 Gaming, Microgaming, NetEnt, PariPlay, Playson, Pragmatic Play, Quickspin, Red Rake Gaming, WMS, iSoftBet,
Metodat e depozitimit +
Mastercard, Neteller, PaySafeCard, SOFORT Überweisung, Skrill, Sofort Banking, Trustly, VISA, ecoPayz,
Valutat e pranuara +
ALL, EUR, GBP, USD,
Shtetet e pranuara +
Aland Islands, Albania, Andorra, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Czech Republic, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, El Salvador, Equatorial Guinea, Estonia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, France, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Heard Island & Mcdonald Islands, Honduras, Hong Kong, Iceland, India, Indonesia, Ireland, Isle Of Man, Jamaica, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Latvia, Lesotho, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Marshall Islands, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Niue, Norfolk Island, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Palau, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Romania, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, South Africa, Sri Lanka, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Switzerland, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, United Arab Emirates, United Kingdom, United States Outlying Islands, Uruguay, Uzbekistan, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Western Sahara, Zambia,
Vlerësimet e kazinos Trada

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.