Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Unique Vlerësimet e kazinove online

Unique Vlersëim i kazinos

0.8/5
Nota e përdoruesve (4.00)
★★★★★
★★★★★
1 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
0.8/5
Nota e përdoruesve (4.00)
★★★★★
★★★★★
1 Vlerësimet e përdoruesve
+
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Bingo
Bingo
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Unique Casino Pros

Unique Pasqyra e kazinos

Kazino Unique merr një notë të keqe në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Unique mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€200.

Kazino Unique ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 16 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Unique duhet të jetë i lehtë sepse ka 11 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bitcoin, Ethereum, Mastercard, Skrill, dhe të tjera.
Kazino Unique nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Unique fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Në përgjithësi, Unique nuk është kazino më e mirë online. Ne ju rekomandojmë të gjeni tjera.
Customer Support +

Phone:
+442033188397

Email:
support-en@uniquecasino.com*

Available 24 hours a day, 7 days a week.

Address:
PlayLogiaKaya
Richard J. Beaujon Z/N, Curacao,P.O.Box 6248

Ofrues i programit +
Betsoft, Booming Games, Booongo, Lucky Streak, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Rival, Spinomenal, Tom Horn, Vivo, Wazdan, Yggdrasil Gaming, iSoftBet,
Metodat e depozitimit +
Bitcoin, Cashlib, CashtoCode, Ethereum, Giropay, Litecoin, Mastercard, Neteller, Skrill, ecoPayz, iDEAL,
Valutat e pranuara +
AUD, CAD, EUR, NOK, SEK,
Shtetet e pranuara +
Aland Islands, Albania, Andorra, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Austria, Bahamas, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bolivia, Bosnia And Herzegovina, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Croatia, Cuba, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, France, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Iceland, Ireland, Isle Of Man, Italy, Jamaica, Japan, Jersey, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Latvia, Lesotho, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Maldives, Mali, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Mexico, Micronesia, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niue, Norfolk Island, North Korea, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Palau, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Pitcairn, Poland, Portugal, Puerto Rico, Reunion, Romania, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Solomon Islands, South Africa, Sri Lanka, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Switzerland, Taiwan, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkey, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, United States Outlying Islands, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Western Sahara,
Vlerësimet e kazinos Unique

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.