Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Videoslots Vlerësimet e kazinove online

Videoslots Vlersëim i kazinos

3.7/5
Nota e përdoruesve (4.67)
★★★★★
★★★★★
6 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Videoslots Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Reputacion i shkëlqyer.
Videoslots Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
3.7/5
Nota e përdoruesve (4.67)
★★★★★
★★★★★
6 Vlerësimet e përdoruesve
+
Videoslots withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Mujor $/€ No Limits
Videoslots withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Mujor $/€ No Limits
Videoslots Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Reputacion i shkëlqyer.
Videoslots Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Videoslots Casino Pros

Videoslots Pasqyra e kazinos

Kazino Videoslots merr një notë të mirë nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Videoslots mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€200.

Kazino Videoslots ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 116 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Endorphina, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Videoslots duhet të jetë i lehtë sepse ka 17 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë VISA, dhe të tjera.
Kazino Videoslots nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Videoslots fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për Videoslots janë: Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave. Llojshmëri e madhe e lojërave. Reputacion i shkëlqyer.

Në përgjithësi, Videoslots është një kazino e mirë deri diku. Sidoqoftë, ne ju rekomandojmë të gjeni tjera përveq nëse kjo ka dicka specifike që ju kërkoni.
Customer Support +

You can contact Videoslots via email, phone, live chat and they will usually respond pretty fast

Ofrues i programit +
1X2 Gaming, 2By2 Gaming, Adoptit Publishing, Ainsworth, Amatic, Aristocrat, Asylum Labs, Aurify, Bally, Bally Wulff, Barcrest, Betsoft, Big Time Gaming, Blueprint Gaming, Booming Games, Bulletproof Gaming, Casino Technology, Cayetano, Chance Interactive, Concept Gaming, Core Gaming, Crazy Tooth Studio, Cryptologic, EGT, ELK Studios, Electracade, Endorphina, Evolution Gaming, Eyecon, Fantasma, Felt Gaming, Fortune Factory, Foxium, Fuga Gaming, GAMING1, Game360, GameArt, Games Lab, Games Warehouse, Gamevy, Gamomat, Ganapati, Genesis Gaming, Genii, Greentube Malta, Habanero, Imagina Gaming, Inspired Gaming, Iron Dog Studio, Join Games, Just For The Win -JFTW, Kalamba Games, Konami, Leander Games, Lightning Box, Live 5 Gaming, Magic Dreams, Magnet Gaming, Merkur Slots, Meta Games Universal, Microgaming, Multi Slot, Mutuel Play, NYX Gaming Group, Nektan, NetEnt, Nextgen Gaming, Nolimit City, Old Skool Studios, OpenBet, Oryx, PGsoft, PearFiction Studios, Play'n GO, Playson, Playtech, Pragmatic Play, Push Gaming, Quickspin, Rabcat, Realistic games, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, Red7, Reel Time Gaming, ReelPlay, Reflex Gaming, Relax Gaming, Rival, STHLMGAMING, Scientific Games, Shuffle Master, Side City, Sigma Gaming, Skillzzgaming, Skywind Group, Sling Shots Studios, SpielDev, Spike Games, Spinmatic, Stakelogic, Storm Gaming, Stormcraft Studios, SunFox Games, Switch Studios, The Games Company, Thunderkick, Touchstone Games, Triple Edge Studios, Wagermill, Wazdan, Yggdrasil Gaming, YoloPlay, blablablastudios, iSoftBet, igt,
Metodat e depozitimit +
CashtoCode, Entercash, EntroPay, Flexepin, InstaDebit, Instant Banking, Klarna, Neosurf, Neteller, PaySafeCard, SIRU, SMS Voucher, Trustly, Ukash, VISA, Zimpler, ecoPayz,
Valutat e pranuara +
EUR, GBP, NOK, SEK, USD,
Licencat e kazinos +
Malta, Sweden, United Kingdom,
Shtetet e pranuara +
Aland Islands, Aruba, Belarus, Belize, Brazil, Canada, Chile, Croatia, Estonia, Faroe Islands, Finland, Guernsey, Iceland, India, Ireland, Japan, Jersey, Luxembourg, Macedonia, Malta, Mauritius, Mexico, New Zealand, Norway, Peru, Serbia, Slovenia, Spain, Sweden, Taiwan, United Kingdom,
Gjuhët e faqes +
EN,
Gjuhët e shërbimit ndaj klientit +
DE, EN, FI, JA, SV,
Gjuhët e bisedave direkte +
DE, EN, FI, JA, SV,
Vlerësimet e kazinos Videoslots

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.