Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Weiss Vlerësimet e kazinove online

Weiss Vlersëim i kazinos

3.7/5
Nota e përdoruesve (2.50)
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Weiss Casino Pros
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Biseda direkt 24/7.
Weiss Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
3.7/5
Nota e përdoruesve (2.50)
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Weiss withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ Nuk përmendet
Javor $/€ Nuk përmendet
Mujor $/€ Nuk përmendet
Weiss withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Ditor $/€ Nuk përmendet
Javor $/€ Nuk përmendet
Mujor $/€ Nuk përmendet
Weiss Casino Pros
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Biseda direkt 24/7.
Weiss Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Weiss Casino Pros

Weiss Pasqyra e kazinos

Kazino Weiss merr një notë të mirë nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Weiss mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€100.

Kazino Weiss ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 28 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Thunderkick, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Weiss duhet të jetë i lehtë sepse ka 9 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bitcoin, Mastercard, dhe të tjera.
Kazino Weiss nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Weiss fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për Weiss janë: Llojshmëri e madhe e lojërave. Biseda direkt 24/7.

Në përgjithësi, Weiss është një kazino e mirë deri diku. Sidoqoftë, ne ju rekomandojmë të gjeni tjera përveq nëse kjo ka dicka specifike që ju kërkoni.
Ofrues i programit +
Betsoft, Big Time Gaming, Blueprint Gaming, Booming Games, Caleta Gaming, Evolution Gaming, Ezugi, GameArt, Gamzix, Green Jade, Habanero, Hacksaw Gaming, Kalamba Games, Microgaming, NetEnt, Nolimit City, OneTouch, Oryx, Pragmatic Play, Push Gaming, Quickspin, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Spadegaming, Spinomenal, Spribe, Thunderkick, Wazdan,
Metodat e depozitimit +
Bitcoin, Dogecoin, Ethereum classic, Litecoin, Mastercard, PIX, Ripple, Stanbic IBTC, Tether,
Valutat e pranuara +
BNB, BTC, DOGE, ETH, LTC, TRX, USDT, XRP,
Licencat e kazinos +
Curaçao,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Comoros, Congo, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Djibouti, Dominica, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Gabon, Gambia, Ghana, Gibraltar, Global, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iraq, Israel, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Kuwait, Kyrgyzstan, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Malta, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Micronesia, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Namibia, Nauru, Nepal, New Caledonia, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Palestine, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Puerto Rico, Qatar, Reunion, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Martin, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, Sri Lanka, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virgin Islands, British, Virgin Islands, U.S., Wallis And Futuna, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Gjuhët e faqes +
DE, EN, ES, ID, JA, RU, TR, fr,
Gjuhët e shërbimit ndaj klientit +
DE, EN, JA, PT, RO, RU, UA,
Gjuhët e bisedave direkte +
DE, EN, JA, PT, RO, RU, UA,
Vlerësimet e kazinos Weiss

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.