Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Wild Tornado Vlerësimet e kazinove online

Wild Tornado Vlersëim i kazinos

3.1/5
Nota e përdoruesve (3.50)
★★★★★
★★★★★
2 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
3.1/5
Nota e përdoruesve (3.50)
★★★★★
★★★★★
2 Vlerësimet e përdoruesve
+
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Wild Tornado Casino Pros

Wild Tornado Pasqyra e kazinos

Kazino Wild Tornado merr një notë të mirë në përgjithësi nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Në Wild Tornado mund të marrësh bonus të mikëpritjes deri në {{percent}}% $/€100.

Kazino Wild Tornado ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 39 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Endorphina, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Wild Tornado duhet të jetë i lehtë sepse ka 16 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Wild Tornado nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Wild Tornado fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Në përgjithësi, Wild Tornado është një kazino e mirë deri diku. Sidoqoftë, ne ju rekomandojmë të gjeni tjera përveq nëse kjo ka dicka specifike që ju kërkoni.
Customer Support +

You can contact support by email - support@wildtornado.comOr using their Telegram Channel - https://t.me/wildtornado

Ofrues i programit +
1X2 Gaming, 2By2 Gaming, Ainsworth, Amatic, BGaming, Belatra, Betsoft, Big Time Gaming, Booming Games, Booongo, ELK Studios, Endorphina, Evoplay, Ezugi, Foxium, GameArt, Gamevy, Genesis Gaming, Iron Dog Studio, Just For The Win -JFTW, Kiron Interactive, Luckygames, Microgaming, NYX Gaming Group, NetEnt, PariPlay, Platipus, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Rabcat, Red Tiger Gaming, SoftSwiss, Spinomenal, Thunderkick, Triple Edge Studios, Vivo, Yggdrasil Gaming, iSoftBet,
Metodat e depozitimit +
Coinspaid, Dogecoin, InstaDebit, Interac, Maestro, Mastercard, Neosurf, Neteller, PaySafeCard, SOFORT Überweisung, Skrill, VISA, Zimpler, ecoPayz, iDEAL, iDebit,
Valutat e pranuara +
AUD, BCH, BTC, CAD, CZK, EUR, LTC, NOK, NZD, PLN, USD,
Shtetet e pranuara +
Afghanistan, Aland Islands, Albania, Algeria, American Samoa, Andorra, Angola, Anguilla, Antarctica, Antigua And Barbuda, Argentina, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bonaire, Bosnia And Herzegovina, Botswana, Bouvet Island, Brazil, British Indian Ocean Territory, Brunei Darussalam, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Canada, Cape Verde, Cayman Islands, Central African Republic, Chad, Chile, China, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Colombia, Comoros, Congo, Congo, Democratic Republic, Cook Islands, Costa Rica, Cote D'Ivoire, Croatia, Cuba, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Malvinas), Faroe Islands, Fiji, Finland, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Global, Greece, Greenland, Grenada, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Heard Island & Mcdonald Islands, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Islamic Republic Of, Iraq, Ireland, Isle Of Man, Italy, Jamaica, Japan, Jersey, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Korea, Kuwait, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Latvia, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Marshall Islands, Mauritania, Mauritius, Mexico, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongolia, Montenegro, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, North Korea, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Palestine, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Pitcairn, Poland, Portugal, Puerto Rico, Qatar, Romania, Russia, Rwanda, Saint Barthelemy, Saint Helena, Saint Kitts And Nevis, Saint Lucia, Saint Pierre And Miquelon, Saint Vincent And Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome And Principe, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Georgia And Sandwich Isl., Sri Lanka, Sudan, Suriname, Svalbard And Jan Mayen, Swaziland, Sweden, Switzerland, Syrian Arab Republic, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Togo, Tokelau, Tonga, Trinidad And Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks And Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Western Sahara, Yemen, Zambia, Zimbabwe,
Vlerësimet e kazinos Wild Tornado

Vlerësimet e përdoruesve

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.