Not From United States? Click to change
+
loading results
Log in
Winz Vlerësimet e kazinove online

Winz Vlersëim i kazinos

4.7/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Luaj tani!
Winz Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Reputacion i shkëlqyer.
Winz Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
4.7/5
★★★★★
★★★★★
0 Vlerësimet e përdoruesve
+
Winz withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Javor $/€ 100,000
Mujor $/€ 400,000
Winz withdrawal limits
Limitet e tërheqjes
Javor $/€ 100,000
Mujor $/€ 400,000
Winz Casino Pros
Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave.
Llojshmëri e madhe e lojërave.
Reputacion i shkëlqyer.
Winz Casino Cons
Jo të gjitha mundësit e pagesës janë të mundura për të gjitha shtetet.
Zgjedh lojën
Kazinot më të mira online që kanë Baccarat
Baccarat
Kazinot më të mira online që kanë Bingo
Bingo
Kazinot më të mira online që kanë Njëzetenjësh
Njëzetenjësh
Kazinot më të mira online që kanë Keno
Keno
Kazinot më të mira online që kanë Ndarës i letrave direkt
Ndarës i letrave direkt
Kazinot më të mira online që kanë Rulet
Rulet
Kazinot më të mira online që kanë Aparat i lojës
Aparat i lojës
Kazinot më të mira online që kanë lojëra
lojëra
Winz Casino Pros

Winz Pasqyra e kazinos

Kazino Winz merr një notë të shkëlqyer nga ne. Ne i rendisim kazinot online duke u bazuar në gjënë më të rëndësishme për lojtarët. Këto janë - reputacioni, licenca, llojshmëria e lojërave, koha e depozitimit dhe tërheqjes, dhe shumë tjera. Ne i japim një notë të shkëlqyer shumë pak kazinove.
Kazino Winz ofron shumë lojëra. Në të, mund të gjeshë 106 ofrues të lojërave. Mes tyre janë disa nga ofruesit më të mirë: Betsoft, Endorphina, Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, dhe më shumë. Mund të luash disa nga lojërat më të famshme të kazinos, përfshirë Njëzetenjësh, Ndarës i letrave direkt Shqip, Rulet, Aparat i lojës dhe më shumë.

Depozitimi në Winz duhet të jetë i lehtë sepse ka 24 mënyra të ndryshme të depozitimit. Mënyrat e famshme të depozitimit që pranohen janë Bitcoin, Ethereum, Mastercard, Skrill, VISA, dhe të tjera.
Kazino Winz nuk pranon lojtarë nga e gjithë bota. Sidoqoftë, pranon lojtarë nga shumë shtete. Sistemi jonë ka zbuluar që ju jeni nga United States. Winz fatkeqësisht nuk pranon lojtarë nga United States.

Disa nga gjërat më të mira për Winz janë: Llojshmëri e madhe e ofruesve të lojërave. Llojshmëri e madhe e lojërave. Reputacion i shkëlqyer.

Në përgjithësi, Winz është një kazino e shkëlqyeshme online. Ne ua rekomandojmë lojën aty të gjithëve, veteran apo lojtarë të rinjë. Jo shumë kazino marrin notë të shkëlqyer nga ne. Kjo kazino e merrë!
Customer Support +

Support contacts:Livechat, ticketsSupport languages – Eng, Rus

Ofrues i programit +
1X2 Gaming, 2By2 Gaming, 4ThePlayer, Adoptit Publishing, Ainsworth, Alchemy Gaming, All41 Studios, Amatic, August Gaming, Authentic Gaming, AvatarUX, Axial Studio, BB Games, BGaming, Bad Dingo, BeTheHouse, Belatra, Betgames, Betsoft, Big Time Gaming, Blueprint Gaming, Boomerang Studios, Booming Games, Booongo, Buck Stakes Entertainment, Casino Technology, Crazy Tooth Studio, D-Tech, DreamTech, EGT, ELK Studios, Electric Elephant, Endorphina, Evolution Gaming, GONG Gaming Technologies, GameArt, Gamebeat, Gameburger, Games Inc, Games Lab, Gamevy, Genesis Gaming, Gold Coin Studios, Golden Rock, Habanero, Half Pixel Studios, Igrosoft, Iron Dog Studio, Jade Rabbit, Just For The Win -JFTW, Kalamba Games, Leap Gaming, Lightning Box, Mascot Gaming, Max Win Gaming, Merkur Slots, Microgaming, MrSlotty, Neko Games, Neon Valley, NetEnt, Nextgen Gaming, Nolimit City, Northern Lights, Old Skool Studios, Onlyplay, PGsoft, PariPlay, PearFiction Studios, Plank Gaming, Platipus, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Print Studios, Probability Jones, Pulse8, Push Gaming, Quickfire, Quickspin, Rabcat, Realistic games, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, ReelPlay, Reflex Gaming, Relax Gaming, Retro Gaming, Silverback, Skillzzgaming, Sling Shots Studios, Snowborn Studios, Spinomenal, Spinplay Games, Spribe, Storm Gaming, Stormcraft Studios, Switch Studios, Thunderkick, Triple Edge Studios, TrueLab Games, Unikrn, Vivo, Wazdan, Yggdrasil Gaming, iSoftBet,
Metodat e depozitimit +
Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Ethereum, InstaDebit, Interac, Litecoin, Maestro, Mastercard, MiFinity, Mobile Commerce, MuchBetter, Neosurf, Neteller, PaySafeCard, Rapid Transfer, Ripple, SIRU, Skrill, Tether, VISA, ecoPayz, iDebit, iWallet,
Valutat e pranuara +
AUD, BCH, BTC, CAD, ETH, EUR, INR, LTC, NOK, NZD, RUB, USD, ZAR,
Licencat e kazinos +
Curaçao,
Shtetet e pranuara +
Algeria, Andorra, Argentina, Armenia, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahrain, Bangladesh, Bolivia, Botswana, Brazil, Cambodia, Canada, Chile, China, Colombia, Costa Rica, Croatia, Cyprus, Denmark, Ecuador, Egypt, Finland, Germany, Global, Guadeloupe, Guatemala, Hong Kong, Iceland, India, Indonesia, Ireland, Italy, Japan, Kazakhstan, Kenya, Kuwait, Lesotho, Luxembourg, Macedonia, Malaysia, Mexico, Monaco, Montenegro, Morocco, Nigeria, Norway, Oman, Paraguay, Peru, Philippines, Russia, Saudi Arabia, Singapore, Slovakia, Slovenia, Swaziland, Sweden, Switzerland, Taiwan, Thailand, Tunisia, Turkey, Uruguay, Uzbekistan, Vietnam,
Gjuhët e faqes +
DE, EN, ES, RU, TR, fr,
Gjuhët e shërbimit ndaj klientit +
EN,
Gjuhët e bisedave direkte +
EN,
Vlerësimet e kazinos Winz

Vlerësimet e përdoruesve

Nuk ka vlerësime ende.

Shto një vlerësim të ri
* Për të shkruar një vlerësim duhet të qasesh.
+
Password or username are incorrect. Please try again.
+
* This Field is Required
* This Field is Required
* This Field is Required
Apologies, you didn't clear our human verification check.